Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kiinfo/domains/kinas.info/public_html/files/left/movie_boxoffice_rez.php on line 15
Niekados šalies beieškant / Finding Neverland (2004) - KINAS.INFO
kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Niekados šalies beieškant
Niekados šalies beieškant
Finding Neverland
Drama
8.1 / (Balsavo: 325)
 

 

Režisierius:
Marc Forster

Aktoriai:
Johnny Depp
Kate Winslet
Julie Christie
Radha Mitchell
Dustin Hoffman
Freddie Highmore
Joe Prospero
Nick Roud
Luke Spill
Ian Hart
Kelly Macdonald
Mackenzie Crook

Premjera: 2004

Pastatyta: JAV

Filmo trukmė: 106 min.

Lietuvoje nuo: 2005-03-18

Kino studija: Miramax Films

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Mantas Mikšys:
Ei ten, režisieriau, nupieškit man pasaką: su daug spalvų, muzikos garsų, spindesio ir šypsenų! Pasekite prieš miegą ir neleiskit atsibusti! Mielas režisieriau Markai Forsteri, lab... skaitykite daugiau
Mantas Mikšys

Daugelis vaikų užauga kartu su animaciniais filmais ir pačiais įvairiausiais jų herojais, kuriuos dar ilgai prisimena. Vargu, ar kas nors galėtų pamiršti nuostabią ir nuoširdžią istoriją apie berniuką Piterį Peną, kuris niekuomet nenorėjo užaugti.

Režisierius Marcas Forsteris užsibrėžė tikslą supažindinti su žmogumi, kuris sukūrė pjesę apie skraidantį Piterį Peną, piratą Kablį, bei fėją Tinkerbell ir sugalvojo jiems daugybę nepamirštamų nuotykių.

1903-siais Londone, teatro užkulisiuose škotų kilmės dramaturgas Džeimsas Metju Baris (akt. Johnny Deppas) tampa savo naujausios pjesės visiškai nepavykusio spektaklio liudininku.

Teatro vadovas Čarlis Fromanas (akt. Dustinas Hoffmanas) reikalauja parašyti kažką naujo ir kaip įmanoma greičiau, nes salė kiekvieną vakarą turi būti pilna žmonių, kad atsipirktų pastato nuomos mokestis.

Jau kitą dieną Džeimsas Metju Baris Kensingtono parke sutinka Deivisų šeimą - jauną mamą Silviją (akt. Kate Winslet) ir keturis jos berniukus Piterį (akt. Freddie Highmore`as), Džordžą (akt. Nickas Roudas), Džeką (akt. Joe Prospero) ir Maiklą (akt. Luke`as Spillas). Stebėdamas smagiai žaidžiančius ir į jokias problemas dėmesio nekreipiančius vaikus rašytojas pradeda dėlioti idėjų pamatus naujam kūriniui.

Netrukus rašytojas tampa geru šeimos draugu. Jis nuoširdžiai žaidžia su vaikais, persirenginėja juokingais kostiumais, demontruoja linksmą kovą su lokio iškamšą, įtraukia į žaidimus savo šunį, sugalvoja originalias situacijas su indėnais, piratais ir kaubojais.

Berniukams patinka Džeimsas ir jie vadina rašytoją pačiu geriausiu pasaulyje dėde, tuo tarpu našlė Silvija aiškiai parodo, kad nėra pasiruošusi naujam meilės romanui. Lyg tyčia vienišai mamai padažnėja kosulio priepuoliai ir gydytotojai įtaria džiovą.

Tokiai Silvijos ir Džeimso draugystei ypatingai prieštarauja griežtoji Silvijos mama Ema du Maurje (akt. Julie Christie), o ir Džeimso žmona Meri (akt. Radha Mitchell) gan retai mato sutuoktinį namuose. Pernelyg dažni vizitai pas Devisų šeimą sukelia tikrą įtarimų bangą…

Tačiau būtent šie svetimi keturi berniukai įkvepia dramaturgą parašyti garsiąją pjesę apie Niekados šalį, fėją, piratus ir vaikus, kurie gali skraidyti.

"Niekados šalies beieškant" - tai dramos, fantazijos, romantikos, tragedijos ir jaudinančių akimirkų kupinas filmas, kurį galima vadinti pasaka suaugusiems.

2008-08-12 D.Radcliffo ir F.Highmore‘o karjera rūpinasi viena mama
2005-02-10 Johnny Deppas pasisamdė balso trenerį
2005-01-19 Kate Winslet tapusi motina radikaliai pasikeitė

daugiau nuotraukų >

tpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės