kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Visų Lietuvoje rodomų filmų seansų laikas
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube

Oskarai (79th Academy Awards)
Pereiti prie 1, 2  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie kino filmus
Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą  
Autorius Pranešimas
Garsva
Kino gerbėjas

Prisijungė: 2006 01 18

PranešimasParašytas: 2007 02 26, Pir., 18:27    Rašyti temą: Oskarai (79th Academy Awards) Atsakyti su citata

Tikrai nemegstu sureiksminti sio renginio, taciau simetinis spektaklis man tikrai patiko, ypac todel, kad didele duokle atiduota kino klasikai.
Patys apdovanojimai,- nuvyle, na tiksliau parode, kad nieko verto demesio siais metais nebuvo sukurta. Taip "The Departed" grazus filmas, pastatytas pagal visas oskaru formules, taciau rodes per pastarasias ceremonijas, jog tokie filmai yra isstumiami i pogrindi - velgi matyt nebuvo kito tokio, kuris issiskirtu savo originalumu ir teko skirti pagrindinius apdovanojimus atsargiai ir nepriekaistingai pastatytai simtus kartu gvildentai istorijai.
Dziugu, kad ir uzsienietiskas kinas gavo atitinkama demesi, gal kiek nusivyliau, kad geriausiu uzsienietisku kinu nepripazintas "Pan's Labyrinth", bet visi negali buti laimingi.
Eilini syki renginio organizacija buvo nepriekaistinga: ispudingos seselines ekranizacijos, vedeja atliko savo darba pukiai, su tam tikra jumoro porcija.
Visumoj renginys tikrai pavykes ir sakyciau vienas idomiausiu per pastaruosius metus.
Idomu suzinoti ir kitu nuomone apie rengini, apdovanojimus ir nusivilimus.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Powka
Kino mėgėjas

Prisijungė: 2006 01 07

PranešimasParašytas: 2007 02 26, Pir., 19:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man būtų įdomu apskritai ką nors sužinoti apie šį renginį. Kas vedė? Kokie dar apdovanojimai? Ech, nepažiūrėjau...
justiana
Kino ekspertas

Prisijungė: 2006 12 10

PranešimasParašytas: 2007 02 26, Pir., 19:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na as kaip caribu piratu gerbeja siek tiek nusivyliau, nu nesitikejau kad ten iseis pilnom rankom oskaru, bet tikrai gaila jie buvi nominuoti bent 4 kartus ir vis kasnors uzlysdavo, bet visdelto dziaugousi kad oskara piratai gavo bent uz spec. efektus (nu tikrai neblogi Very Happy )
istikruju gal ir nevertejo keltis trecia valanda nakties ir ziuret iki galo iki kokiu puses astuoniu, juk net Johnny Deppo nebuvo (o as taip tikejausi Crying or Very sad ) bet vistiek kaip renginys tai tikrai neeilinis super,man patiko Wink
kas nori taigi cia yra visi nominantai
http://www.kinas.info/?news-comments=1589
Evelyn
Kino žiūrovas

PranešimasParašytas: 2007 02 26, Pir., 21:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dziaugiuosi, kad pagaliau gavo Scorsese uz geriausia rezisieriu, jis tikrai nusipelne. Ir Helen Mirren - sauni aktore, butinai noriu pamatyti "Karaliene"! The Departed, mano nuomone, nebuvo pats ispudingiausias filmas, bet tiek to Smile
Newvaidas
Kino žiūrovas

Prisijungė: 2005 12 02

PranešimasParašytas: 2007 02 26, Pir., 23:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tikrai patiko visa ceremonija. Ir apdovanojimais nelikau nusivyles. Gal siek tiek nuskriaude Babeli, bet kaip jau sake visiem negali skirti apdovanuojimu.
Atgal į viršų
Exuss
Režisierius

Prisijungė: 2006 01 05

PranešimasParašytas: 2007 02 27, Antr., 10:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Renginio nemačiau, nes niekas to renginio nerodė man prieinamais kanalais, todėl apie renginį nieko pasakyti negaliu.
Galiu tik pasakyti, kad iš man patikusių filmų tik Karibų piratai gavo Oskarą.
Keista man, kai iš trijų - keturių filmų renka geriausią. Tūrėtų būti bent po 10 filmų vienoje nominacijoje.
Atgal į viršų
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

Prisijungė: 2005 06 09

PranešimasParašytas: 2007 02 27, Antr., 14:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Renginio neziurejau - kantrybes neuztektu. Ir siaip bloga nuo tu oskaru. Net laimetojai nebedomina. Pvz., mano megstamiausia kategorija, bet as eilini karta nesuprantu pasirinkimo. Geriausias originalus scenarijus (Little Miss Sunshine) - ????. Bet kas tokioj kategorijoj buvo vertesnis laimeti.
Babel taip ir liko neivertintas. Pfff...

Ir kam jum prireike dar vienos temos...buvo jau.
Exuss
Režisierius

Prisijungė: 2006 01 05

PranešimasParašytas: 2007 02 27, Antr., 17:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Babelio aš irgi nevertinčiau.
Atgal į viršų
monia
Kino žiūrovas

Prisijungė: 2006 11 17

PranešimasParašytas: 2007 02 27, Antr., 18:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na ash girdejau,kad An Inconvenient Truth tikrai geras dokumentinis filmas apie aplinka. uzsienyje shi filma rodo mokyklose...ash taip pat noreciau ji pamatyti, nes man visa tai yra aktualu... kazkaip nemiela smirdalyneje gyventi...
Atgal į viršų
Knight
Kino žiūrovas

PranešimasParašytas: 2007 02 28, Tr., 18:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

MAciau si rengini,ir tikrai labai labai patiko,wedeja puiki tikrai buwo juokinga is jos bajeriuku,taip pat labai idomu buwo tie seseliai,seip dziaugiuos kad oskara uz geriausia filma gavo Departed,bet manau rejkejo kitokius filmus nominuoti,tikrai buwo idomiu praejusiais metais.
Atgal į viršų
Predator
Režisierius

Prisijungė: 2005 09 16

PranešimasParašytas: 2007 03 01, Kv., 20:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as truputi zejau per rusu kanala ten kazoki,dar maciau kad rode tiesiogiai per tvp1 lenku
Atgal į viršų
saadeu
Kino mėgėjas

Prisijungė: 2006 06 04

PranešimasParašytas: 2007 03 01, Kv., 21:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ir per ltv2
Atgal į viršų
justiana
Kino ekspertas

PranešimasParašytas: 2007 03 01, Kv., 21:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

deje per ltv2 nieko nerode(na bent jau pas mane), jau galvojau kad tikrai be raikalo atsikeliau trecia nakties, bet aciu dievuliui radau kazkoki uzsienietiska kanala kuris tiesiogei rode Smile
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

PranešimasParašytas: 2007 03 01, Kv., 22:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rode, rode per ta ltv2. Tiesa, su kazkokiais ten kulinariniais intarpais ar kazkuom panasiu...
justiana
Kino ekspertas

PranešimasParašytas: 2007 03 01, Kv., 22:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu pas mane tai kazko nerode, dar per reklamas isijungdavau tai nerode iki kokiu 5-6 ryto Shocked
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie kino filmus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Puslapis 12

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės

Svetainę palaiko serveriai.lt