kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Visų Lietuvoje rodomų filmų seansų laikas
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube

Heroes
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Filmai per TV
Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą  
Autorius Pranešimas
Knight
Kino žiūrovas

Prisijungė: 2005 06 09

PranešimasParašytas: 2007 10 19, Pen., 18:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man tai labai patinka Heroes Smile tuoj baigsiu ziuret pirma sez tada reiks griebt antra.O 6 serija tai isties idomi,nes pabaigoj ten kai Niki supranta kas ta jos "kita puse" Smile Geras serialas Razz
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

PranešimasParašytas: 2007 10 21, Sk., 17:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

s2ep4 spoiler

Blogai. Labai blogai yra ta meiles istorija tarp Clair ir to skraidancio. Atrodo, kad ka tik galima banaliausia sugalvoti ta ir rodo. Jau net prasukau pasisedejima ant Hollywoodo zenklo.
Syler'i pradeda daugiau rodyti... Siek tiek gyvina visa situacija.
Tiedu meksikieciai irgi nervuoja. Jie kada nors nuvaziuos i ta Amerika ?? Mr. Green
Darth Vader
Režisieriaus asistentas

Prisijungė: 2005 08 09

PranešimasParašytas: 2007 10 21, Sk., 21:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mane šis serialas sudomino. Pats įdomumas pirmame sezone man prasidėjo nuo 9 serijos... Smile Per TV niekaip neištaikau pažiurėt. Šiaip pažiūrėjau 12 serijų, tikrai žadu toliau žiūrėti Wink
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

PranešimasParašytas: 2007 10 21, Sk., 23:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kazkaip i atminty istrigo, kad geriausia serija buvo 17.
Galbut todel, kad rode po ilgesnes pertraukos, o gal is tiesu gera. Daug ivykiu, daug paslapciu...
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

PranešimasParašytas: 2007 10 25, Kv., 21:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

s2ep5

Progresuojam po truputi intrigos link. Beziurint spejau zvilgteleti i laikrodi ir jau seniai nebuvo taip gaila, kad beliko pora minuciu iki pabaigos.
sp: ta kova kosmare tarp Nathan'o ir Matt'o ispudingai atrode... serijos vinis. Mr. Green
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

PranešimasParašytas: 2007 11 05, Pir., 19:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neramumai Heroes fronte. Del scenaristu streiko nebebus kuriamas spin-offas Heroes: origins. Tai turejo buti sesios (berods) serijos, susietos su pagrindine heroes story.
Blogesne naujiena yra ta, kad kurejai pradejo kalbeti apie alternatyvia antro sezono pabaiga gruodzio pradzioje. Jei taip ivyktu tai tenka susivokti, kad liko tik 5 epizodai. Bet cia tik tuo atveju jei streikas tesis...
Trolis
Kino žiūrovas

Prisijungė: 2008 01 09

PranešimasParašytas: 2008 01 11, Pen., 10:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Perziurejau abu sezonus. Pirmas sezonas auksciau visu ivertinimu, tikrai labai labai geras serialas. Antras sezonas tai jau nuvyle siek tiek. Matosi, kad scenaristai nesugebejo nieko naujo prigalvot, tai vienam pagrindiniam veikejui atminti istryne, kita is numirusiu prikele - blemba kaip tai jau 100 kartu matyta Sad
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

PranešimasParašytas: 2008 01 11, Pen., 13:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SPOILERS

Antro sezono pradzia buvo tikrai nyki. Kurejai net patys susivoke, koki niekala bande ibrukti ziurovams ir viesai atsiprase. Aisku niekam nuo to geriau nepasidare, bet vis tiek smagu buvo paskaityti.
Labai reikalus pagadino kai kuriu veikeju nusokimas nuo proto, konkreciai Piterio. Aklas pasitikejimas ir nesusivokimas aplinkoj niekada nera geras derinys. Dar labai blogai buvo Claire su savo meiles istorija, ant tiek blogai kad fast-forward darydavau.
Nauji veikejai per daug nesuzavejo. Tie du meksikieciai tai grynai Nikki & Paulo atvejis Lost'e. Niekam jie nepatinka, bet nesvarbu - rodom, juk kitaip nebus ka zudyti. Nors meksikieciai nebuvo taip blogai kaip Lost'o atveju - Majos galia ispudinga. Copycat irgi nesiziurejo taip idomiai kaip turejo.
Veikeju prikelimas nevisada blogai. Sunkiai isivaizduoju seriala be Mr. Bennet. Vienas megstamiausiu veikeju ir siaip atrodo kad jis ten vienintelis zino ka ir kaip reikia daryti. Beto tai tokio tipo serialas kur galima ir reikia atgaivinti veikejus. Isnaudojam prikaupta galiu potenciala.
Ir nepaisant visu tu trukumu Heroes vis tiek jega. Mr. Green The Company praeitis, Piterio seimos paslaptys, Hiro storyline, Syler... dar tiek liko neatskleista apie senaja karta ir tas velniskai intriguoja.
Cassie
Kino žiūrovas

Prisijungė: 2007 03 19

PranešimasParašytas: 2008 01 13, Sk., 1:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O manes kazkodel nekabina visai,buvau pradejus ziureti,paskui jau ziurejau del to kad ziureti o galiausiai visai nustojau ir nepajegiu prisiversti paziureti,nu bet tiesa sakant man ir lost nebuvo idomu tai ai... Very Happy
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

PranešimasParašytas: 2008 02 15, Pen., 0:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Išsisprendė Heroes likimas: 3 sezonas bus tik rudenį.

Nenustebino... Crying or Very sad
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

PranešimasParašytas: 2008 02 19, Antr., 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

manjustas rašo:
laukiu 3. gal kas žino kada jy pradės rodyt????

O tai sunku buvo zvilgteleti i paskutini posta ??
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

PranešimasParašytas: 2008 05 11, Sk., 15:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Beje, tiksli data, kada prasidea trecias sezonas yra rugsejo 22d.
Bus triju valandu premjera: 1-os valandos recap'as + 2 valandu ivadine serija (Uhu!!).

Hm.. senstu, jau net dabar nebeatsimenu kuom baiges antras sezonas. Matyt, teks paziuret ta recap'a. Crying or Very sad

Paskutinį kartą redagavo Zidaniuke, 2008 05 28, Tr., 21:35. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

PranešimasParašytas: 2008 05 28, Tr., 21:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu uz priminima, bet
ateity tokio tipo savo postuose prirasyk "spoilers".
Pacan
Kino žiūrovas

Prisijungė: 2008 02 10

PranešimasParašytas: 2008 11 19, Tr., 21:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip tik pora seriju maciau tai nesigaudau as ten Smile reiks paziuret kazkada Smile
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

PranešimasParašytas: 2008 12 22, Pir., 22:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

s03e01-12

Antras Heroes sezonas buvo kiek nuviliantis, bet vis tiek galima buvo tebegalvoti, jog Heroes jėga. Įpusėjus trečiam sezonui kūrėjams norisi pasakyti, kad susikiškit jūs šitą savo žiūralą patys suprantat kur. Nebėr kantrybės tokiam muilui. Tad su dvyliktos serijos absurdais dedu tašką šitam visam žiūrėjimui.
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Filmai per TV Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5  Toliau
Puslapis 35

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės

Svetainę palaiko serveriai.lt