kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Visų Lietuvoje rodomų filmų seansų laikas
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube

Uwe Boll

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kino žmonės
Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą  
Autorius Pranešimas
Predator
Režisierius

Prisijungė: 2005 09 16

PranešimasParašytas: 2009 01 03, Št., 14:37    Rašyti temą: Uwe Boll Atsakyti su citata

Nagi sakykit savo nuomone apie si veikeja. Man idomu nuomones apie ji kaip rezisieriu ir jo sukurtus filmus.
Mano nuomone tai vienas is blogiausiu siu laiku rezisieriu,zmogenas be jokio talento,vaizduotes ir fantazijos,nieko nera pats sukures tik pagrindzia pagal zaidima,jo filmai kazkoks padrikas kratinys,daugelyje vietu net neseka to kas vyko paskutineje scenoje: Alone in the dark-kazkokia nesamone,net nepanasu i zaidima, Postal - ypac durnas filmas.
Pries si "rezisieriu internete netgi pasirasomos peticijos kad nustotu kurt filmus.
Pats tikiuosi ir laukiu kad kas sukurtu filmus pagal tokius puikius zaidimus kaip Devil May Cry,Metal Gear Solid... yra ir daugiau zaidimu kuriuos noreciau pamatyti kino ekrane,bet jei nors viena is ju pasiciuptu Uwe,nusirauciau plaukus.
Kita vertus gal bicas ne toks ir durnas,gal jis pasisavina pinigu skirtu filmui sukurti.
Man tik idomu,jei visi jau taip zino kad Uwe is ties netikes rezisierius,kaip jo filmuose sutinka vaidint toki geri ir zymus aktoriai kaip Kristianas Slateris,Stephenas Dorffas,Jason Statham,Burt Raynolds,Ron Perlman...
http://www.petitiononline.com/RRH53888/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Exuss
Režisierius

Prisijungė: 2006 01 05

PranešimasParašytas: 2009 01 04, Sk., 21:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kodėl tokio režisieriaus kūrybą reikia uždrausti peticijomis?

Gal tą daryti su visais "menininkais"? Pvz., peticiją pasirašyti prieš Zvonkę, Šapranauską, Valinską?
Atgal į viršų
Predator
Režisierius

Prisijungė: 2005 09 16

PranešimasParašytas: 2009 01 05, Pir., 0:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oooo,jei tik butu,mielu noru pasirasyciau pries visus.
O kas liecia Uwe,jo kurybos net nepavadinciau kuryba,tai kazkas absurdisko,kazkas ka sukurtu tik rezisuros besimokantis studenciokas,kazkas kas tik ka perskaite "Rezisura for Dummies" knyga,zmogelis mano manymu yra zalias sioje srityje. Turbut pulsit mane sakydami - o ka pats ismanai apie tai? ir pan. Taip,neismanau nieko,bet esu mates darbus tu kurie zino ka daro,zino kaip patenkinti ziurova,zino ka jie nori matyt,ir zino ka nori padaryt,kaip tai turetu atrodyti kino ekrane,esu mates daugybe geriausiu rezisieriu darbu,ir todel tvirtai teigiu kad Uwe Boll turbut tyciojasi is musu kurdamas tokias nesamones kaip Postal,Alone in the Dark ir Dungeon Siege. Nedaro nieko unikalaus kaip tik nesekmingai kopijuoja.
Ir gal pagaliau pareisk savo nuomone uzuot i viska atsakinejes klausimais,Gerb. Exuss.
Atgal į viršų
bespredel
Kino žiūrovas

Prisijungė: 2008 04 30

PranešimasParašytas: 2009 03 08, Sk., 5:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Seniai stebiu si veikeja, dar nuo to laiko kai pamaciau Club Dread, tada dar net nezinojau, kas per rezisierius, bet prisimenu, kad po filmo perziuros pasijutau lig siek tiek bukesnis, tikrai negalejau suprast kam viso sito cirko reikejo. Po to dar viena karta isdrisau paziuret BloodRayne, del Kristinos Loken, Michelle Rodriguez, ir kitu neblogu aktoriu, kurie turbut uzhipnuotizuoti sutiko vaidint sioje nesamoneje.
Po to neisdrisau perziuret jokio sito kino guru sedevro.
Na o is tikruju ko gi galima tikietis is buvusio boksininko??
Seniai jau smegenys atidauzytos Very Happy
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kino žmonės Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės

Svetainę palaiko serveriai.lt