kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Visų Lietuvoje rodomų filmų seansų laikas
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube

Kaledos per...TV
Pereiti prie 1, 2  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Filmai per TV
Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą  
Autorius Pranešimas
Lady_punk
Kino fanas

Prisijungė: 2005 08 06

PranešimasParašytas: 2005 12 11, Sk., 0:51    Rašyti temą: Kaledos per...TV Atsakyti su citata

hmmm uzpludo Kaledine nuotaika, pasidare , gera ir ramu...kol prisiminiau pereitu metu TV programas Kaledu proga. Negi ir siais metais mus pamalonins rytiniais filmais apie Kaledu geradarius ir geru senu 'Titaniku' arba 'Grincu'. Jau adventiniai 'vieni namie' bei 'policijos akademijos' veda is proto, o Kaledos...Taip taip suprantu. Reikia svesti ir dziaugtis, linksmintis, o ne sedeti prie teliko, bet ka daryti kai nera is ko rinktis ir esi priverstas kankintis su be galo idomiu filmu meniu? Arba telikas jau tapo tradicija? Tikiuosi nors 'Titanikas' netaps tradicija... Laughing Laughing Laughing

Tai kaip manot? Wink Arrow
And a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly, it's the honest ones, you want to watch out for. 'Cause you can never predict, when thay are gonna do something incredebly... stupid.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jurgliokas
Kino mėgėjas

Prisijungė: 2005 08 05

PranešimasParašytas: 2005 12 11, Sk., 1:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bent iki pietu tai megstu namie per Kaledas pasedet,o kai paziuri anonsus kokis filmus rodys tai pikta kaip ir visada pasidaro Evil or Very Mad
Tai gerai,kad kabeline turiu ir tikiuosi,kad per kitus kanalus ka gero visgi rasiu Smile
Atgal į viršų
Predator
Režisierius

Prisijungė: 2005 09 16

PranešimasParašytas: 2005 12 11, Sk., 13:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as ne nezinau,juk ne vaikai jau esam kad kaledas praleist prie televizoriaus,man dabar labiau priimtinesnis variantas su gera kompanija kur nors tas kaledas prasvest(savaime suprantama Kaledas,ne Kucias Very Happy )
Atgal į viršų
Jurgliokas
Kino mėgėjas

PranešimasParašytas: 2005 12 11, Sk., 16:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai jau cia kaip kam labiau patinka ir cia ne vaikiskumas mano manymu Smile Link vakaro taip,labai smagu kur paselti per Kaledas,bet kazkiek laiko leist sau patingyniauti namie irgi malonumas Smile
Atgal į viršų
Darth Vader
Režisieriaus asistentas

Prisijungė: 2005 08 09

PranešimasParašytas: 2005 12 11, Sk., 16:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Be abejo per Kaledas nelabai norisi sedeti namie, taciau ir i svecius nuejus televizorius dazniausiai buna ijungtas... tad nuo jo niekur nepabegsi, nebent kita kanala galima isijungt Very Happy Na o apie kaledine programa bus matyt, as tikiuosi daug nauju filmu, bet aisku bus ir simatai senu... tikiuosi bent jau koki gera koncerta pamatyt Wink
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

Prisijungė: 2005 06 09

PranešimasParašytas: 2005 12 11, Sk., 19:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Abejoju kad bus daug nauju filmu..gal 3-4 kokie...ir aisq begale nebeidomiu senienu.
O koncerta gera tai ir ash noreciau pamatyt...per Kaledas man geriau uz bet koki filma...
Rutka
Kino fanas

Prisijungė: 2005 08 21

PranešimasParašytas: 2005 12 12, Pir., 10:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zidaniuke rašo:
Abejoju kad bus daug nauju filmu..gal 3-4 kokie...ir aisq begale nebeidomiu senienu.
O koncerta gera tai ir ash noreciau pamatyt...per Kaledas man geriau uz bet koki filma...

koncertas per Kaledas - geras dalykas. Nes jei esi sveciuose ar pas tave sveciai, filma ziureti ne pats geriausias variantas, nes vis tiek jo neziuri, nes bendrauji su sveciais. Tiesiog fonas ir tiek. Bet juk daug maloniau kai tas fonas - koks koncertas. Wink
Rutka
Kino fanas

PranešimasParašytas: 2005 12 12, Pir., 10:28    Rašyti temą: Re: Kaledos per...TV Atsakyti su citata

Lady_punk rašo:
Negi ir siais metais mus pamalonins rytiniais filmais apie Kaledu geradarius ir geru senu 'Titaniku' arba 'Grincu'. Jau adventiniai 'vieni namie' bei 'policijos akademijos' veda is proto, o Kaledos...
Tai kaip manot? Wink Arrow

Na "vienas namuose" ir "policijos akademija" dabar parodys, taip kad jau galesim atsikvepti Very Happy Bet reikia tiketis, kad po visu kalediniu ar naujametiniu laideliu nesugalvos "ziurovu prasymu pakartoti" Laughing
Lady_punk
Kino fanas

Prisijungė: 2005 08 06

PranešimasParašytas: 2005 12 12, Pir., 13:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hiperionas rašo:
Zidaniuke rašo:

Aha, bus bus koncertas, gi rodys "Dangų" ir "Kelias į žvaigždes", va jums ir bus tas koncertas.

Nu man situose tai daugiau reklamos, o ne muzikos... Wink Wink Smile
And a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly, it's the honest ones, you want to watch out for. 'Cause you can never predict, when thay are gonna do something incredebly... stupid.
Atgal į viršų
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

PranešimasParašytas: 2005 12 12, Pir., 15:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hiperionas rašo:
Zidaniuke rašo:

Aha, bus bus koncertas, gi rodys "Dangų" ir "Kelias į žvaigždes", va jums ir bus tas koncertas.

Ash kiek kitokius turejau galwoje...bet tiek to Mr. Green
Jurgliokas
Kino mėgėjas

PranešimasParašytas: 2005 12 12, Pir., 16:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hm,o as labai retai ziuriu koncertus per tv.Nebent kazkas l.ypatingo butu,na pvz,,mano l.megstamos grupes koncerta rodytu Smile O visokiausiau spec.sventiniu nemegstu.Ir jei jau tik fono reikia tai siaip muzika ijungiu.
Atgal į viršų
little_demon
Kino fanas

Prisijungė: 2005 09 21

PranešimasParašytas: 2005 12 13, Antr., 15:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jurgliokas rašo:
Hm,o as labai retai ziuriu koncertus per tv.Nebent kazkas l.ypatingo butu,na pvz,,mano l.megstamos grupes koncerta rodytu Smile O visokiausiau spec.sventiniu nemegstu.Ir jei jau tik fono reikia tai siaip muzika ijungiu.

va,va o dar labiau as nekenciu visokiu slamstiniu zydruju zibureliu kur per naujaka rodo - totali nesamone. geriau jau grinca ar netikra vienuole ziuret Mr. Green
Atgal į viršų
FlexibleAlligator
Kino žiūrovas

Prisijungė: 2005 10 28

PranešimasParašytas: 2005 12 13, Antr., 19:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

little_demon rašo:
Jurgliokas rašo:

va,va o dar labiau as nekenciu visokiu slamstiniu zydruju zibureliu kur per naujaka rodo - totali nesamone. geriau jau grinca ar netikra vienuole ziuret Mr. Green

Va cia tai tikrai pritariu! Nieko nera blogiau kaip Valinskiene Naujuju vakara!
O per Kaledas irgi tas pats - verciau jau "Vienas namuose" ziuresiu n-taji karta, negu nuobodu kvaila zibureli!
Rutka
Kino fanas

PranešimasParašytas: 2005 12 14, Tr., 13:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kad tie visi zibureliai s... tai cia faktas. Bet buna, kad kartas nuo karto parodo normalu koncerta. Pvz. Robbie Williams ar pan. Wink
Zidaniuke
Dukart "Emmy" laureatas

PranešimasParašytas: 2005 12 14, Tr., 15:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rutka rašo:
kad tie visi zibureliai s... tai cia faktas. Bet buna, kad kartas nuo karto parodo normalu koncerta. Pvz. Robbie Williams ar pan. Wink

Buna, buna...ir wa tokie yra patys geriausi per kaledas...o jei dar koks akustinis pasitaiko...mmm Mr. Green Mr. Green
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Filmai per TV Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Puslapis 12

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės

Svetainę palaiko serveriai.lt