kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Visų Lietuvoje rodomų filmų seansų laikas
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube

Domino
Pereiti prie 1, 2  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie kino filmus
Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą  
Autorius Pranešimas
Algynas
Kino žiūrovas

Prisijungė: 2005 09 23

PranešimasParašytas: 2005 10 17, Pir., 17:39    Rašyti temą: Domino Atsakyti su citata

Gal kas jau turi ką papasakoti.
Dar tik ruošiuosi pūsti šį filmą.
patriARCHas
Kino mėgėjas

Prisijungė: 2005 06 09

PranešimasParašytas: 2005 10 17, Pir., 18:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žiūrėjau treilerį - visai nieko lyg ir turėtų būti. Žinant, kad šį filmą režisuoja Tonny Scott (jo MAN ON FIRE yra kažkas nerealaus), tai reikėtų tikėtis gero trilerio.
Nors dabar jo įvertinimas tik 5.7 iš 10 (tiesa MAN ON FIRE pradžioje irgi buvo įvertintas nekaip), bet balsavo tik apie 700 žiūrovų.
Siūlau pooosti Laughing
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
smb
Kino žiūrovas

PranešimasParašytas: 2005 10 17, Pir., 20:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš šio filmo labai laukiu. Ir ne vien dėl to, kad Keira Knightley yra viena mano pačių mėgstamiausių aktorių.

Kai pažiūriu į fotkes iš filmo - http://www.kinas.info/?movie-photos=3152 - taip ir noris kuo greičiau pamatyt. Bet laukti dar reikės lygiai du mėnesius.
Atgal į viršų
Algynas
Kino žiūrovas

Prisijungė: 2005 09 23

PranešimasParašytas: 2005 12 29, Kv., 9:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nepasakyčiau kad labai patiko Man on Fire, gal netgi nepatiko.
Kažkas supinta iš tokio kaip vadinu "rusiško natūralizmo", nors čia rusiško netiks žodis (turiu omeny visas tas vištas, kiaules, kraują, visokį š.. stambiu planu), ir nepamatuotai fantastiškai nenugalimo herojaus, kuriam nerealiai viskas pasiseka.
Domino, mano akimis, dar prastesnis filmas. Pripažįstu nuotraukos žiūrisi super, o šiaip suvelta nerealiai.
Tony Scott tikrai geras filmas, na bent jau man laaabai patiko ir tiko, tai Valstybės priešas. Man tai idealus filmas.
Rutka
Kino fanas

Prisijungė: 2005 08 21

PranešimasParašytas: 2005 12 29, Kv., 10:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

truputi rase apie sita filma praeitos savaites TV antenoje
smb
Kino žiūrovas

PranešimasParašytas: 2005 12 29, Kv., 11:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, "Domino" neblogai pristatomas ir www.kinas.info, Marijaus recenzijoje - http://www.kinas.info/?review=3152;124
Atgal į viršų
Kukuruze
Kino žiūrovas

Prisijungė: 2006 01 25

PranešimasParašytas: 2006 01 25, Tr., 21:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Saudo gaudo.... noreta padaryt sukrecenti filma, bet galejo ir geriau. nera jokios pagrindines minties Rolling Eyes
CitySoul
Kino žiūrovas

Prisijungė: 2006 02 14

PranešimasParašytas: 2006 04 09, Sk., 13:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man visai patiko sis filmas. tik meiles linijos galejo nebut, nes kazkaip visai netiko cia Laughing
Atgal į viršų
Exuss
Režisierius

Prisijungė: 2006 01 05

PranešimasParašytas: 2006 04 10, Pir., 9:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Filmas "Domino" labai labai blogas.
Kažkoks chaosas. Toks įspūdis, kad nufilmavo filmą ir atsistatydino montažo grupė, tai priėmė kažkokius mėgėjus, kurie sumontavo bet kaip - nuoseklumo kadre nerasta, kamera kratosi lyg epileptiko filmuota būtų.
Soundrackas irgi primityvus, pvz., K.Knighley šoka striptizą o fone skamba "I just wanna fak you, I just wanna fak you". Mad
Minties filme nėra. Jeigu kas nors radote mintį - parašykite. Paprastai tokio žanro filmus kaltina, kad jie skatina smurtą. Tačiau, jeigu kituose smurtas naudojamas teisybės ieškojimui ir nuskriaustųjų gynimui, tai filme "Domino" smurtas naudojamas tik kaip pramoga. Confused
Filmas pasakoja apie merginą, kuri visų nekenčia. Kovą už save ji supranta labai labai tiesmukiškai - sulaužyti kitai merginai nosį (už kandžią pastabą), nustumti nuo podiumo manekenę ir pan. Todėl darbas nusikaltėlių medžioklėje jai buvo pats tas - išskyrus muštis ir keiktis, vaidinti neprieinamą - ji daugiau nieko nemoka. Kai ji tampa metų nusikaltėlių medžiotoja, čia įsipainioja televizijos kanalas su realybės šou projektų, tipo lakstys iš paskos ir filmuos kaip ji dirba su savo komanda. Laidos režisieriais aikčioja iš susižavėjimo - kaip kraujai bėgo, kaip nosis buvo sulaužyta, ak, oi. Bet K.Knightley heroja į kameras reaguoja isterišku šaukimu "shut down the fakin camera, shut down the fakin camera", daugiau ji nieko į kameras ir nepasakė. Po to prasideda nemalonumai, nes į mafijos rankas nusikaltėlių medžiotojai atiduoda ne tuos žmones - tačiau filmo tai visiškai nepagerina.
Motyvacija filmo veikėjų irgi nesuprantama. Nes pinigų kaip jie ir nesiekė, šlovės ir valdžios nesigviešia, savirealizacijos ar atrasti save pastangų nematyti. Ko jie tame filme siekia? Ko siekė filmo kūrėjai?
Neužtenka pakratyti kamerą, iškreipti spalvas ir paleisti į pasaulį "neišnešiotą" filmą. Confused Jau geriau filmas pesūdytas "matriciniais" sulėtintais spec. efektais (nes gali įžiūrėti kas ką daro), negu "drebančių rankų" vaizdeliai. Mad Evil or Very Mad

Nesakau, kad filmo nežiūrėtumėte. Pažiūrėkite, bet daug nesitikėkite. Dar žiūrėti verta dėl to, kad po to bet kuris kitas pažiūrėtas filmas atrodys meno šedevras.
Atgal į viršų
Kaniokas
Režisierius

Prisijungė: 2006 03 09

PranešimasParašytas: 2006 04 11, Antr., 13:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

manau kad 5,7 yra pats tas. nors nera pats geriausias filmas, bet pamatyti bent viena karta tikrai verta (be to filmas tikrais faktais paremtas).
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
nino espacial
Kino gerbėjas

Prisijungė: 2007 10 16

PranešimasParašytas: 2008 01 15, Antr., 0:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mačiau...
Prisipažinsiu žiurėjau tik dėl to, kad jame vaidino Keitra, bet šiaip nenusivyliau filmu... Parodo "kitokių" žmonių galimą gyvenimą... Sakydama "kitokių" noriu pasakyti, kad su tokiu gyvenimo budu retai kas susiduria Smile

Labiausiai įsiminė paprast adetalė... ;D Tai -moneta... Domino visad turėjo su savimi monetą su kuria žaisdavo... Man tai pasirodė lb ypatinga Smile
Exuss
Režisierius

Prisijungė: 2006 01 05

PranešimasParašytas: 2008 01 15, Antr., 9:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kas čia tokio ypatingo su ta moneta?
Atgal į viršų
nino espacial
Kino gerbėjas

PranešimasParašytas: 2008 01 15, Antr., 17:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nei nežinau... Tas pats jos pabrėžimas... Ir gale filmo, kai moneta krenta... rodos prie lifto toj scenoj...

Tiesiog man tai buvo puikus kai kurių dalykų išreiškimas ;D
nino espacial
Kino gerbėjas

PranešimasParašytas: 2008 01 16, Tr., 22:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As net ta zaidimuka ismokau ;D
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie kino filmus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Puslapis 12

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės

Svetainę palaiko serveriai.lt