kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
Sinefilo kinas
 
2018-04-12
Kino Pavasaris 2018: „Tyli naktis“
2018-04-09
Kino Pavasaris 2018: Likimas – mano meilė
2018-04-07
Interviu su „Kino pavasario“ svečiu, režisieriumi Sean`u Bakeriu. 2 dalis: „Floridos projektas“
2018-04-01
Kino Pavasaris 2018: Labiau įsiminę festivalio filmai
2018-03-31
23-iojo „Kino pavasario“ apdovanojimų ceremonijoje paskelbti geriausi Lietuvos kino aktoriai bei festivalio filmai
2018-03-28
„Kino pavasaris“ tęsiasi Vilniuje ir Kaune: papildomi populiariausių filmų seansai
2018-03-26
Sean Baker-režisierius ir sinefilas, kurį seka 12000 skaitytojų
2018-03-24
Lietuviškų muzikinių klipų konkurse triumfavo grupė „Wolfsome“ ir režisierius Justas Ramanauskas
2018-03-19
Lietuvių filmų savaitgalis „Kino pavasaryje“
2018-03-19
Interviu su visoje Lietuvoje festivalį atidariusio filmo „Sūnaus globa“ režisieriumi ir pagrindine aktore
Visi "Sinefilo kino" straipsniai
  

Nauja „Scanorama Shorcut“ stotelė – kūrybinės dirbtuvės Nidoje

Įkvėpę šviežių idėjų ir sužinoję daug naujo vėjuotoje Islandijoje, tarptautinių kūrybinių dirbtuvių „Scanorama Shortcut“ dalyviai keliasi į Nidą. Nidos meno kolonijoje, liepos 19–25 d., kino industrijos naujokų iš Lietuvos ir Islandijos laukia darbinga savaitė – padedami geriausių savo sričių profesionalų, jie gilinsis į naujus kūrybinio mąstymo būdus, interneto teikiamas galimybes trumpametražių filmų kūrėjams ir reklamos paslaptis, padėsiančias greičiau įsitvirtinti kino pasaulyje.

Jaunųjų trumpametražių filmų kūrėjų Nidoje laukia vertinga pažintis su kino prodiusere Marija Razgute. Apie trumpametražius filmus ji žino viską – pati aktyviai dirba kino aikštelėje, yra tarptautinio trumpametražių filmų festivalio „Vilniaus kino šortai“ organizatorė bei viena iš lietuviškų trumpametražių filmų agentūros „Lithuanian Shorts“ steigėjų. M. Razgutės patirtis ne tik praplės projekto dalyvių žinių bagažą, bet ir paskatins nedelsiant kibti į darbus. Dalyvių taip pat laukia susitikimas su režisieriumi Mindaugu Survila, pasidalinsiančiu savo sėkmės istorija. Jo filmas „Stebuklų laukas“ 2012 metais „Sidabrinės gervės“ apdovanojimuose buvo pripažintas geriausiu dokumentiniu filmu.

Sėkmingiems kino projektams gyvybiškai svarbius kūrybinio rašymo principus „Scanorama Shortcut“ mokymuose dėstys vieni žymiausių Lietuvos reklamos atstovų – reklamos agentūros „Milk“ kūrybos vadovai ir reklamos mokyklos „The Atomic Garden Vilnius“ kūrybos kurso vadovai Rimantas Stanevičius ir Antonio Bechtle. A. Bechtle ketina atskleisti įtaigaus žodžio galią, o R. Stanevičius, įvertintas žymiausiais reklamos apdovanojimais („Golden Hammer“ ir kt.), supažindins su reklamos principais, kuriuos įminus, projekto dalyvių filmai neliks nepastebėti.

Skaitmeninės reklamos specialistė Aurelija Petrauskytė, dirbanti agentūroje „Milk“ ir įkūrusi reklamos konsultacijų kompaniją „Colab“, internete jaučiais it žuvis vandenyje. „Scanorama Shortcut“ mokymuose ji papasakos, kaip, pasitelkus interneto technologijas ir socialinius kanalus (pavyzdžiui „Youtube“), ne tik paskleisti žinią apie savo filmą, bet ir užsidirbti.

14 metų mokymo patirtį turintis verslo konsultantas Indrek Maripuu iš Estijos, kurio mokymuose dalyvavo žmonės iš daugiau nei 30 pasaulio šalių, remdamasis sėkmingiausiais verslo pavyzdžiais ir asmenine patirtimi, mokys kūrybinio mąstymo ir gebėjimo suprasti auditorijos poreikius.

Derybų, emocijų ir streso valdymo paslaptis projekto dalyviams išduos asmeninio efektyvumo ir komunikacijos ekspertas, ISM vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytojas Džiugas Dvarionas. Nuolat rengdamas derybų ir bendravimo seminarus, jis jau išugdė ne vieną verslo profesionalą Lietuvoje, todėl jo pamokos bus vertingos ir kino naujokams.

Kūrybinių dirbtuvių ciklą „Scanorama Shortcut“ rengia Europos šalių kino forumas „Scanorama“ ir Tarptautinis Reikjaviko kino festivalis (RIFF). Projektas remiamas pagal Europos ekonominės erdvės finansinius mechanizmus.

2015-07-14, SCANORAMA
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Peta Wilson (48 m.)
Delroy Lindo (66 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės