kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Penktoji valdžia

Aktoriai:
  Benedict Cumberbatch

Sinefilo kinas
 
2018-04-12
Kino Pavasaris 2018: „Tyli naktis“
2018-04-09
Kino Pavasaris 2018: Likimas – mano meilė
2018-04-07
Interviu su „Kino pavasario“ svečiu, režisieriumi Sean`u Bakeriu. 2 dalis: „Floridos projektas“
2018-04-01
Kino Pavasaris 2018: Labiau įsiminę festivalio filmai
2018-03-31
23-iojo „Kino pavasario“ apdovanojimų ceremonijoje paskelbti geriausi Lietuvos kino aktoriai bei festivalio filmai
2018-03-28
„Kino pavasaris“ tęsiasi Vilniuje ir Kaune: papildomi populiariausių filmų seansai
2018-03-26
Sean Baker-režisierius ir sinefilas, kurį seka 12000 skaitytojų
2018-03-24
Lietuviškų muzikinių klipų konkurse triumfavo grupė „Wolfsome“ ir režisierius Justas Ramanauskas
2018-03-19
Lietuvių filmų savaitgalis „Kino pavasaryje“
2018-03-19
Interviu su visoje Lietuvoje festivalį atidariusio filmo „Sūnaus globa“ režisieriumi ir pagrindine aktore
Visi "Sinefilo kino" straipsniai
  

Benedict Cumberbatch - šių metų ryškiausias aktorius

Benedict Cumberbatch yra aktorių vaikas. Anglas, kilęs iš Londono. Jo sėkmė ilgai kilo palaipsniui. Matėme jį S.Spielbergo “Karo žirge”, modernioje TV versijoje apie Šerloką Holmsą.

Šie metai labai smarkiai pakeitė aktoriaus gyvenimą . Jis pasirodė iškart keliuose skirtinguose filmuose : “Star Trek`o” naujame pastatyme, filmuose „Rugpjūtis“, „Penktoji valdžia“, „Dvylika vergovės metų“.

Puikios faktūros ir klasikinės anglų mokyklos aktorius šiandien tapo vienu iš geidžiamiausių pasaulio aktorių ir jį kviečia patys geriausi pasaulio režisieriai.

Štai trumpas fragmentas iš aktoriaus interviu Toronte.

Klausimas: Toronto 2013 metų festivalyje buvo rodomi net trys filmai, kuriuose jūs vaidinote: „Rugpjūtis“, „Penktoji valdžia“ ir „Dvylika vergovės metų“...

Benedict Cumberbatch: Raudonas kilimas kaip tik man tinka. Jis suteikia galimybę iš arti pasimatyti ir pabendrauti su žiūrovais. Tiesa, kelionės į festivalius gerokai nuvargina. Tenka dalyvauti ilgose spaudos konferencijose. Bet nekuklu būtų skųstis.

Klausimas: Jūsų pirmas sėkmingas darbas pilno metro kino filme buvo komedijoje “Starter for 10” (2006m.) Ten buvo daug akorių, kurie irgi pasiekė šlovės viršūnes. Ar su jais bendraujate?

Benedict Cumberbatch: Kino pasaulis yra labai mažas. Vienaip ar kitaip mes visuomet susitinkame. Su Rebecca Hall aš dirbau TV filme „Parado pabaiga“. Su James McAvoy mes drauge filmavomės „Atpirkime“. Jo žmona vaidina vienoje pjesėje su mano tėvu. Va taip aktoriai keistai vienas su kitu yra šiandien susiję. Su aktorium Dominicu Cooperiu artimai draugaujame. Kartais su juo ir Džeimsu (McAvoy) susitinkame Šiauriniame Londone ir einame žaisti futbolą.Klausimas: Reikėjo drąsos suvaidinti Šerloką Holmsą. Personažą, kurį pažįsta visas pasaulis. Kaip Anglija sutiko  jūsų serialą?

Benedict Cumberbatch: Sutiko puikiai! Didžioji Britanija dvi savaites po kalėdų tiesiog apmirė. Visi joje aptarinėjo mūsų Holmsą. Man buvo keista, nes mūsų filmo veiksmas yra perkeltas į šiuolaikinę Angliją. Nesitikėjau, kad visiems tai patiks.

Dėl filmo sėkmės reikia padėkoti ne tik Arturui Konan Doiliui, bet ir televizijos serialo dramaturgams. Jie šiuolaikinį Šerloką Holmsą maksimaliai priartino prie klasikinio seklio įvaizdžio. Aš pats mėgau daugelį  aktorių, suvaidinusių Šerloką Holmsą. Iš naujausių versijų mačiau tik Guy Ritchie filmą su Robertu Downey. Jis man labai patiko. Nors mano mylimiausią Holmsą suvaidino aktorius Jeremy Brett  1980-1990-ųjų metų serialuose.Klausimas: Jūsų Šerlokas gana grubiai kalba. O jūsų manieros yra nepriekaištingos. Kam užtai reikia dėkoti?

Benedict Cumberbatch: Mano tėvams. Aš buvau išlepintas geru išsilavinimu. Mes nebuvome turtingi, bet  mano tėvas ir mama darė viską, kad aš mokyčiausi geriausiose mokyklose. Tėvai norėjo, kad aš turėčiau rimtą darbą. Bet aš svajojau tapti kriminalistu. Gal taip ir būtų, bet mane atkalbėjo mano draugai- advokatai. Kai antrame universiteto  kurse aš vaidinau Saljerį pjesėje „Amadeus“, tėvas pamatė ir pasakė: „Tu vaidini geriau už mane“. Nuo to laiko aš kiekvieną rytą prabundu tam, kad tėvai manim didžiuotusi.

Klausimas: Vaidinti „WikiLeaks“ įkūrėją  Džulianą Asandžą (Julian Assange) turėjo būti nepaprasta. Juk tai realiai gyvenantis žmogus. Mūsų amžininkas.
  
Benedict Cumberbatch: Man buvo labai svarbu teisingai perteikti Džuliano portretą. Kai jis tapo visiems žinomu žmogumi, jam pradėjo kabinti įvairias etiketes. Didvyrio ir piktadario. Todėl man reikėjo parodyti visiems sudetingą asmenybę, į kurią žiūri visa planeta. Tai asmenybė, kuri stovi prie didžios idėjos slenksčio. Džulianas yra labai charizmatiškas ir stebėtinai protingas. Fenomenalu, kad jis visą savo gyvenimą pašventė vienam tikslui.

Klausimas: Žinome, kad jūs susirašinėjote su Džulianu Asandžu. Kaip gavote jo adresą?

Benedict Cumberbatch: Labai paprastai. Google dėka.(Juokiasi) Aš nusiunčiau jam savo elektroninio pašto adresą per bendrą pažįstamą. Jis atrašė man. Jis pasakojo, kad filmo scenarijus yra paremtas dviem knygom, kurių informacija yra neteisinga. Džulianas prašė manęs atsisakyti vaidmens šiame filme. Neva filmas yra neetiškas ir blogai įtakoja jo ir organizacijos likimą. Aš savo ruožtu aiškinau, kad man yra svarbu jo istoriją parodyti visam pasauliui. Aš bandžiau įrodyti, kad nevaidinsiu piktadario. Jo reakciją aš suprantu. Jis yra vienišas, savo mintyse aplenkęs visą pasaulį. Mus visus.Klausimas: „Penktoji valdžia“ buvo filmuojama Islandijoje, Vokietijoje, Belgijoje. Jūsų partneriu filme buvo vokiečių aktorius Daniel Brüh. Jis parodė jums Berlyną ir savo restoraną „ Bar Raval”?

Benedict Cumberbatch:     Danielis man yra geras draugas ir puikus aktorius. Aš seniai mačiau su juo filmą „Goodbye, Lenin“, kuris man labai patiko. Šis filmas buvo nominuotas Auksiniam Gaubliui. Mes, savaime aišku, lankėmės jo restorane. Ten puikus maistas. Juk Danielis pusiau vokietis, o pusiau ispanas. Todėl jo restorane yra ispaniškas maistas.

Klausimas: Pabaigai norisi sužinoti apie asmeninį gyvenimą...

Benedict Cumberbatch: Ar jūs daug žinote apie asmeninį Daniel Day-Lewiso gyvenimą? Kai aš einu į teatrą ar kiną, man visai neįdomu, kiek aktorius įsūnijo vaikų, kokie yra jo mylimi šunys, kiek kartų jis išsiskyrė. Ką jūs norite žinoti? Ir ar ilgai apie tai klausysite? Na gerai. Aš gyvenu Londone. Vienas. Vaikų neturiu. Tikiuosi, kad ateityje jų bus. Tačiau dabar aš nuolat dirbu, o trumpus laisvalaikius praleidžiu su draugais. Tokios trumpos informacijos pradžiai pakaks. Turi juk likti nors kažkiek paslapties...

2013-10-30, Marijus Kulvietis pagal užsienio spaudą
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Dan Byrd (I) (33 m.)
Ned Vaughn (54 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės