kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
Sinefilo kinas
 
2018-04-12
Kino Pavasaris 2018: „Tyli naktis“
2018-04-09
Kino Pavasaris 2018: Likimas – mano meilė
2018-04-07
Interviu su „Kino pavasario“ svečiu, režisieriumi Sean`u Bakeriu. 2 dalis: „Floridos projektas“
2018-04-01
Kino Pavasaris 2018: Labiau įsiminę festivalio filmai
2018-03-31
23-iojo „Kino pavasario“ apdovanojimų ceremonijoje paskelbti geriausi Lietuvos kino aktoriai bei festivalio filmai
2018-03-28
„Kino pavasaris“ tęsiasi Vilniuje ir Kaune: papildomi populiariausių filmų seansai
2018-03-26
Sean Baker-režisierius ir sinefilas, kurį seka 12000 skaitytojų
2018-03-24
Lietuviškų muzikinių klipų konkurse triumfavo grupė „Wolfsome“ ir režisierius Justas Ramanauskas
2018-03-19
Lietuvių filmų savaitgalis „Kino pavasaryje“
2018-03-19
Interviu su visoje Lietuvoje festivalį atidariusio filmo „Sūnaus globa“ režisieriumi ir pagrindine aktore
Visi "Sinefilo kino" straipsniai
  

Daugiau nei 6000 „Kino pavasario“ žiūrovų pasitikrino humoro jausmą

Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ žiūrovai turi puikų humoro jausmą ir mėgsta skaniai pasijuokti. Šalyje vis nepasirodant tikrajam pavasariui, tautiečiai puikios nuotaikos ir gerų emocijų ieškojo kine. Smagios, juokingos ir ironiškos „Viasat komedijų programos” juostos ir vėl tapo vienos populiariausių „Kino pavasaryje“. Jas pamatė ir humoro jausmą pasitikrino daugiau nei 6000 festivalio žiūrovų.

„Jau seniai pastebėjome, kad lietuviai labai mėgsta komedijas, gerą humorą - bent keletas komedijų programos filmų visuomet patenka į lankomiausių dešimtuką. Taip nutiko ir šiemet, mat „Viasat komedijų programos“ seansai ir vėl užpildė kino sales, o seansų metu kino salėse netilo juokas,“ - pasakojo festivalio „Kino pavasaris“ programos koordinatorius Edvinas Pukšta.

Praėjusiais metais „Viasat komedijų programos“ prancūziška komedija „Neliečiamieji“ (Untouchable, rež. Eric Toledano, Olivier Nakache) pelnė žūrovų simpatijų prizą ir tapo pačiu populiariausiu festivalio filmu. O šiemet festivalis „Kino pavasaris“ buvo atidarytas su nuotaikinga Dustino Hoffmano režisuota komedija „Kvartetas“ (Quartet), kuri iš karto sužavėjo atidarymo ceremonijos svečius ir tapo vienu populiariausiu festivalio filmu. Šią juostą pamatė daugiau nei 2000 žiūrovų.

„Mes visuomet norime žmonėms suteikti galimybę žiūrėti puikius kino filmus, todėl mums labai svarbu, kad jau ketvirtą kartą pavyko padovanoti kino mylėtojams tiek gerų emocijų. Džiaugiamės, kad „Viasat komedijų programą“ įsitvirtina kaip išskirtinė ir itin vertinama „Kino pavasario“ dalis,” - teigia skaitmeninės televizijos „Viasat“ viešųjų ryšių vadovas Gediminas Galkauskas.  

Didžiulio populiarumo sulaukė ir režisieriaus Cesco Gay filmas „Pilnos rankos pistoletų“ (A Gun in Each Hand), pasakojantis apie vyriškos tapatybės krizę, ypač pralinksminęs moterišką festivalio auditoriją. Po didžiulės sėkmės „Kino pavasaryje“ šį filmą nuspręsta ir toliau rodyti Lietuvos kino teatruose.

Ne mažiau populiarus buvo ir režisieriaus Jano Hrebejko filmas „Šventasis ketvertas“ (The Holy Quaternity), kuris šiemet atidarė „Viasat komedijų programą“. Panašu, kad šio čekų režisieriaus humoro jausmas itin artimas festivalio žiūrovams, mat tai jau šeštasis jo filmas „Kino pavasaryje“.

Pasak E.Pukštos, kai kurių komedijų lankomumas smarkiai išaugo festivalio metu, mat po pirmųjų seansų festivalio lankytojai savo teigiamais atsiliepimais į filmus pritraukė daugiau žmonių.

„Žiūrovai dalinosi įspūdžiais, rekomendavo juos pralinksminusius filmus pamatyti ir kitiems, todėl džiugu, kad lankytojų pagalba ir filmai, numatyti siauresniam žiūrovų ratui, atrado savo auditoriją ir užpildė kino sales,“ - džiaugėsi komedijų lankomumu E.Pukšta.

Jau po pirmųjų seansų smarkiai išpopuliarėjo Australijos režisieriaus PJ Hogan filmas „Pamišėlių šeimynėlė“ (Mental) bei islandės Solveig Anspach „Karalienė iš Montrėjaus“ (Queen of Montreuil). O prancūzo Patrice Leconte animaciniam filmui „Savižudžių krautuvėlė 3D“ (The Suicide Shop) bei režisieriaus Valerie Donzelli komedijai „Ranka rankon“ (Hand in Hand) dėl išaugusio populiarumo netgi teko surengti ir papildomus seansus.

„Viasat komedijų programa“ kasmet festivalyje „Kino pavasaris“ pristato geriausias metų komedijas ir sutraukia į kino sales
tūkstančius kino mylėtojų.

2013-04-09, www.kinopavasaris.lt
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Bill Nighy (69 m.)
Harry Eden (29 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės