kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
Sinefilo kinas
 
2018-04-12
Kino Pavasaris 2018: „Tyli naktis“
2018-04-09
Kino Pavasaris 2018: Likimas – mano meilė
2018-04-07
Interviu su „Kino pavasario“ svečiu, režisieriumi Sean`u Bakeriu. 2 dalis: „Floridos projektas“
2018-04-01
Kino Pavasaris 2018: Labiau įsiminę festivalio filmai
2018-03-31
23-iojo „Kino pavasario“ apdovanojimų ceremonijoje paskelbti geriausi Lietuvos kino aktoriai bei festivalio filmai
2018-03-28
„Kino pavasaris“ tęsiasi Vilniuje ir Kaune: papildomi populiariausių filmų seansai
2018-03-26
Sean Baker-režisierius ir sinefilas, kurį seka 12000 skaitytojų
2018-03-24
Lietuviškų muzikinių klipų konkurse triumfavo grupė „Wolfsome“ ir režisierius Justas Ramanauskas
2018-03-19
Lietuvių filmų savaitgalis „Kino pavasaryje“
2018-03-19
Interviu su visoje Lietuvoje festivalį atidariusio filmo „Sūnaus globa“ režisieriumi ir pagrindine aktore
Visi "Sinefilo kino" straipsniai
  

Tarptautinio Kauno kino festivalio reklama laimėjo pirmąją vietą Latvijoje

Neseniai įvykusiuose Latvijos reklamos apdovanojimuose „Adwards 2012“ reklamos agentūra „Not Perfect | Y&R“ laimėjo pirmąją vietą televizijos reklamos kategorijoje už Tarptautinio Kauno kino festivalio reklaminį anonsą „Šuo“, kurį filmavo kartu su prodiuserių kompanija „Le Moustache“.

Kaip teigia agentūros vadovas Viktoras Bachmetjevas, „Not Perfect | Y&R“ nustebo sužinoję, kad Lietuvoje kurtas reklaminis anonsas laimėjo Latvijos reklamos apdovanojimuose. „Tai buvo maloni žinia. Šio anonso režisierius Roberts Kulenko yra latvis, todėl galėjome dalyvauti konkurse. Labai smagu, kad po daugybės diskusijų radome sutarimą – Tarptautinio Kauno kino festivalio organizatoriai mumis patikėjo. Džiaugiamės radę žmonių, kurie sutiko dirbti, kurti be piniginio atlygio. Ypatingai norisi paminėti prodiuserių kompaniją „Le Moustache“ ir padėkoti už nuoširdų visos komandos darbą“.
Šis reklaminis anonsas ironizuoja praėjusių metų festivalio šūkį „Pabūk geresnis bent tiek, kiek trunka filmas“: jame vaizduojama, kaip pasiturintis jaunas vyras priglaudžia benamį šunį ir suteikia jam laikiną galimybę mėgautis tobulu gyvenimu. Tai atkreipia žiūrovų dėmesį į gero kino patirtį, kuri perkelia į kitokią tikrovę, pasiūlo galimybę tapatintis su įvairiausiais veikėjais ir dažniausiai, jei filmas išties geras, paveikia žiūrovą taip, kad šis išties bent kuriam laikui tampa geresniu, nešiojasi su savimi dalelę kine išgyventų emocijų. Šis klipas atskleidžia tikėjimą, kad geras kinas taurina. Bent trumpam.„Labai džiaugiamės ne vienerius metus trunkančiu bendradarbiavimu su reklamos agentūra „Not Perfect | Y&R“, kurios kūrybininkai kaskart mus maloniai nustebina. Pripažinsiu, kad Tarptautinio Kauno kino festivalio organizatoriams labai įdomu bendrauti su profesionalia šios agentūros komanda - mums ypatingai svarbu, kad reklamos kūrėjai įsiklausytų į mūsų vertybes ir jas kūrybingai perteiktų. Šis kino festivalis yra daugiau nei tiesiog renginys - tai gyvenimo būdas, tai mąstymo laisvė, tai saviironiško žvilgsnio galimybė... Didžiuojamės, kad ir mūsų reklama nuo pat pradžių yra daugiau nei reklama“, laimėjimą komentuoja Tarptautinio Kauno kino festivalio direktorė Ilona Jurkonytė.
Daugelis Tarptautinio Kauno kino festivalio reklamų sulaukia dėmesio ne tik Lietuvoje, bet yra įvertinamos ir užsienio profesionalų. 2009 metais „Not Perfect Y&R” ir gamybos namų „Dansu“ sukurtas vaizdo klipas, reklamuojantis Tarptautinį Kauno kino festivalį, pateko į kultinio Didžiojoje Britanijoje leidžiamo ir visame pasaulyje reklamos profesionalų skaitomo žurnalo „Shots“ gruodžio numerį ir buvo publikuotas kaip pavyzdinis kūrybinis darbas.

2011 metais į žurnalą „Luerzer’s Archive“ buvo įtraukta Tarptautinio Kauno kino festivalio reklama, sukurta reklamos agentūros “Milk”.

2012-04-25, www.kinofestivalis.lt
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Mako (I) (85 m.)
Nia Peeples (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės