kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Džiunglės
Džiunglės
Dzhungli
Nuotykių / Komedija
6.3 / (Balsavo: 18)
 

 

Režisierius:
Aleksandr Voytinskiy

Aktoriai:
Vera Brezhneva
Sergey Svetlakov

Premjera: 2012

Pastatyta: Rusija

Filmo trukmė: 90 min.

Lietuvoje nuo: 2012-11-30

Kino studija: Living Films

Platintojas: SmartWay systems OU

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Marijus Kulvietis:
Šeimyninis gyvenimas nelengvas ir greitai nuvargina. Vyras, perspektyvus architektas Sergejus (akt.Sergey Svetlakov), nuolat darbe. Jo žmona Marina (akt.Vera Brezhneva) depresuoja tuščiame bute. Ne apie tokią šeimyninę laimę svajojo du pagrindiniai filmo personažai. Mėgindama išgelbėti santuoką, Marina įkalba vyrą vykti į egzotišką kelionę.  Atsidūrę gražioje, bet negyvenamoje saloje, pasimetusioje kažkur vandenyne, du sutuoktiniai gauna gerą progą atnaujinti savo santykius. Iš pradžių jie barasi ir konfliktuoja tik dar labiau. Vėliau atsiranda bendras išorinis priešas. Neaiški čiabuvių gentis.

Kas atsitiks anksčiau? Vienas sutuoktinis nugalabys kitą ar abu praras bet kokį civilizuotą žmogiškumą? Tokia pagrindinė šio vargano filmo vargana mintis.

Pasaulio kine dažnai žmonės yra nukreipiami į egzotiškas ir negyvenamas vietoves dėl tos pačios priežasties. Kad mes galėtume stebėti jų elgesį ir žmogiškųjų savybių išsaugojimą arba atvirkščiai. Praradimą. Filosofinio „Musių valdovo“ ekranizacija, nuotykių drama „Fenikso skrydis“ ir daug kitų vakarietiškų filmų nagrinėja žmonių , pasiklydusių toli nuo civilizacijos, santykius ir prigimtį.

Naujas rusų filmas „Džiunglės“ artimiausias 1998-ais metais Lietuvoje rodytai amerikiečių nuotykių melodramai „Šešios dienos, septynios naktys“ su Harrisonu Fordu ir Anne Heche. Jis toks pat komiškas ir skirtas lengvai paviršutiniai pramogai.

Rusų pramoginio kino autoriai atvirai ir dažnai neieško originalių idėjų, o tiesiog kopijuoja Holivudo filmus. Tik nors „Džiunglės“ ir spalvingas kinas, nežinia kodėl perkeltas į 3D formatą, žiūrėti jį patartina televizoriaus ekrane. Jokių kinematografinių triukų jame nėra, dėl kurių būtų verta eiti į kiną. Visas filmas pagrįstas ta pačia formule, kaip ir daugelis realybės šou. Kiek mes tokių matėme, kai garsesni žmonės iš šou verslo yra nuvaromi į sunkiai išgyvenamas salygas, tropikus...

„Džiunglėse“ pagrindinis masalas žiūrovui yra rusų publikai gerai atpažįstami pagrindinių vaidmenų atlikėjai Sergey`us Svetlakovas ir Vera Brezhneva. Pirmasis iš komiškų TV programų. Ji (tikroji pavardė Vera Kiperman) - iš savo dainininkės ir televizijos laidų vedėjos karjeros.

Filmo režisierius Aleksandr Voytinskiy ne pirmą kartą kuria tokį spalvingą filmą - „limonadą“. Paskutinė jo komedija „Eglutės“ buvo gana smagi ir taip pat vietinės rinkos susidomėjimą užkariavo, pakviesdama filmuotis žmones, stipriai reklamuojamus rusų spaudoje, televizijoje, internete.

Suprantu, kad buvusios Sovietų Sajungos regionui įdomu pamatyti, kaip Sergey`us Svetlakovas virsta džiunglių patinu, o Vera Brezhneva - amazone. Įdomu gal bus daugiau rusų provincijai, kuri laisvalaikį praleidžia prie televizoriaus. Kiti tikiuosi turės skonio nuspręsti, kad Vera Brezhneva geriau dainuoja, o Sergey`us Svetlakovas vaidina „Nasha Russia“.
Marijus Kulvietis
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 46 asmenys:
Josh Duhamel (46 m.)
David Moscow (44 m.)
D.B. Sweeney (57 m.)
Gary Grubbs (69 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės