kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Adrenalinas
Adrenalinas
Crank
Veiksmo / Kriminalas / Trileris
8.4 / (Balsavo: 893)
 

 

Režisierius:
Mark Neveldine

Aktoriai:
Jason Statham
Amy Smart
Efren Ramirez
Jose Pablo Cantillo
Dwight Yoakam
Carlos Sanz
Reno Wilson
Edi Gathegi
Glenn Howerton
Keone Young

Premjera: 2006

Pastatyta: Didžioji Britanija / JAV

Filmo trukmė: 87 min.

Lietuvoje nuo: 2006-12-08

Kino studija: Lakeshore Entertainment

Platintojas: ACME

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

Leidėjas: ACME Films

Skaitykite DVD pristatymą

 
Simonas Bartkus:
Jasonas Stathamas asocijuojasi visiems su „Transporteriu“. 2002-aisiais pasirodžiusi pirmoji dalis ir pernai suktas visiškai nevykės šios juostos tęsinys visam laikui J.Stathamą įsodino į kieto, greito ir pavojingo vyruko rolę. Tiesa, „Transporteris“ pasižymėjo ir savo bukumu, o scenaristai nesistengė kovoti su polinkiu nukrypti į akivaizdžias „lankas“: „transporteriui“ teko ir vandens motociklu asfaltu čiuožiant pasivyti automobilius ir šokinėti nuo stogų. Na, bet komercinio veiksmo filmo žanrui tai atleistina – juolab, kad ne paskutinis tikslas buvo pareklamuoti vieną ar kitą automobilį.

„Adrenalinas“ nėra visiškai kitoks nei „Transporteris“. Šį naują filmą pavadinčiau būtent tokiu, kokiu Jasonui Stathamui labiausiai reikėjo – dviejose „Transporterio“ dalyse jis važiavo ir galų gale privažiavo šį filmą: pakankamai logišką, labai greitą ir nutrūktgalvišką ir neblogą.

Filmo siužetas – ir banalus, ir originalus. Samdomam žudikui jo priešai suleidžia „nuodo“, kuris nužudys, kuomet jo poveikį nustos neutralizuoti adrenalinas. Priešnuodžių nėra, yra tik galimybės atitolinti mirtį. Ir tada prasideda – J.Stathamo herojus imasi keršto jau žinodamas, jog mirties neišvengs, o padaryti galima dar tiek daug.

„Foninės“ siužetinės linijos taip pat nėra silpnos: miestas gnibžda įvairiausio plauko pogrindinio gyvenimo veikėjų, su kuriais herojus turi vienokių ar kitokių sąsajų. Kitas vyrukas, be abejo, turi ir gražią merginą (ją vaidina viešai pareiškusi norą apsilankyti Lietuvoje Emy Smart) – ją jis taip pat išnaudoja, kad „atitolinti“ mirtį (seksas stebint visam azijiečių kvartalui taip pat gamina adrenaliną).

Vis dėl to, ne siužetinė linija pakelia filmą iš vidutiniokų lygio. Filmo dialogai ir atskiri epizodai – gana stiprūs ir originalūs. Kaip herojus susidoroja su blogiukais, kaip pasisuka viena ar kitą situacija – „Adrenalinas“ pristato nemažai scenų, kurios tikrai nėra matomos bet kuriame veiksmo filme.

Pažymėtinas ir operatoriaus bei montažo režisieriaus darbas. Vaizdo sustabdymas, širdies plakimo pokyčių parodymas ir kiti elementai prideda dar daugiau greičio ir emocijų. Nenustebkite, jog žiūrėdami filmą uždusite – juk bėgate kartu su herojum.

„Adrenaliną“ aš sėkmingai pamačiau ir jau primiršau, bet 1,5 valandos (optimali trukmė filmui) prisimenu, kaip smagiai praleista laiką. „Adrenalinas“ – greitas, pavojingas, įtraukiantis ir smagus filmas. Svarbiausia, ne toks kvailas, kokios dažniausiai šio žanro juostos būna. Filmas nepretenduoja į gurmano skonį, bet kartais verta ragauti ir pramogos.
Simonas Bartkus
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 46 asmenys:
Josh Duhamel (46 m.)
David Moscow (44 m.)
D.B. Sweeney (57 m.)
Gary Grubbs (69 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės