kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Šnipas iš U.N.C.L.E.
Šnipas iš U.N.C.L.E.
The Man from U.N.C.L.E.
Veiksmo / Nuotykių / Komedija
6.4 / (Balsavo: 7)
 

 

Režisierius:
Guy Ritchie

Aktoriai:
Alicia Vikander
Henry Cavill
Elizabeth Debicki
Armie Hammer
Hugh Grant
Jared Harris
Luca Calvani
Christian Berkel
Simona Caparrini

Premjera: 2015

Pastatyta: JAV

Lietuvoje nuo: 2015-08-14

Kino studija: Warner Bros.

Platintojas: Acmefilm

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Marijus Kulvietis:
Ko tik nebuvo režisieriaus Guy`aus Ritchie` kelyje. Jo paties atrastos žvaigždės, unikalus stilius, įprąsminęs banditiškų 1990-ųjų metų romantizmą. Ypač po filmo "Lok, stauk arba šauk". Paskiau juokingi "Vagišiai" ("Snatch") su Bradu Pittu, kurie galutinai sucementavo režisieriaus kriminalinių komedijų stilių.

Vėliau Guy Ritchie vedė Madonną. Nieko nuostabaus, kad su ja sukūrė filmą "Nublokšti". Melodramą, pripažintą blogiausiu metų filmu. Tuomet pamėgino rimtai filosofuoti ir, mano galva, visiškai nesėkmingai. Jo pretenzingas filmas "Revolveris" buvo visiškai nesuprantamas ir nuobodus. Tik snobai bandė įžvelgti jame paslėptą intelektą ir kažką, ko visai nebuvo režisieriaus galvoje.

Paskiau viską išgelbėjo ir į vietas sudėliojo pavykusi dilogija apie Šerloką Holmsą su puikiu Roberto Downey ir Jude Law duetu. Retai, kada tenka sveikinti autorių su posūkiu į komercinį Holivudą. Tačiau būtent blokbasterinis Guy`aus Ritchie "Šerlokas Holmsas" puikiai atitiko jo stiliaus ir gebėjimų dešimtuką. Su britui būdingu humoru jis perkūrė kino ekranams nacionalinę legendą, puikiai susitvarkęs su Holivudo dideliais biudžetais. Dabar režiserius ruošiasi kitai anglams svarbiai interpretacijai-apie karalių Artūrą. Kokiam britui nesvarbi legenda apie karaliaus Artūro apvaliojo stalo riterius?

Bet tarsi treniruodamasis prieš karaliaus Artūro nuotykius, Guy Ritchie netikėtai pateikė mums visai nereikalingą, neaktualų jokiom prasmėm, bet žavingą filmą- "Šnipas iš U.N.C.L.E."

Man šis filmas tai iš esmės tas pats Šerlokas Holmsas. Tuo labiau, kad pagrindinių aktorių vyrų duetas-vienas juodaplaukis, kitas blondinas. Juodaplaukis-tai anglas Henry Cavill, mums pažįstamas, kaip Supermenas („Žmogus iš plieno”), vaidina amerikietį. Vagį, aferistą, dirbantį slaptosioms tarnyboms. Šviesiaplaukis amerikietis aktorius Armie Hammeris nuostabiai tiko rusų šnipo vaidmeniui. Abu jie susivienija kovai prieš italų ir vokiečių nacius po Antrojo Pasaulinio karo. Filmo veiksmas vyksta nerūpestingais 1960-aisiais metais. Todėl filmas mums leidžia pasigerėti tiesiog fantastišku epochos atkūrimu, retro stiliumi, kuris yra tiesiog tobulas.

Džeimso Bondo kūrėjas-rašytojas Janas Flemingas kažkada pateikė idėją serialui "Agentai iš U.N.C.L.E.". Būtent šio serialo motyvais Guy Ritchie ir sukūrė savo kino versiją. Visais atžvilgiais puikią, vizualiai žavingą, stilingą, nors idėjiškai tuščią. Ironija ir parodijinis humoras filme kibirkščiuoja šauniai. Gaudynių ritmas filme papuošiamas britišku humoru ir dialogais, primenančiais to paties autoriaus "Šerloką Holmsą". Seno kino citatos džiugina. Aktoriai filme parinkti labai taikliai. Kiekvienas savo vietoje. Ir režisierius-savo vietoje. Jis tiesiog maudosi savo stichijoje-avantiūristinėje gangsterių ir šnipų filmų stilizacijoje, komedijoje.

Filmas negali būti šedevru, nes tik formos prasme jis yra idealus žaisliukas. Turinys pasimiršta gana greitai. Bet filmas primins mums visus šiemet pasirodžiusius filmus apie agentus ir šnipus.  Jau turėjome britišką, juodo humoro nestokojantį veiksmo filmą „Kingsman. Slaptoji tarnyba“. Visai neseniai pasirodė penktoji „Neįmanoma misija“. O dar šiemet laukiame naujo filmo apie Džeimsą Bondą.

Šių filmų kontekste, tegu ir tuštokas savo turiniu, bet žavingas meistrišku atlikimu Guy`aus Ritchie`  "Šnipas iš U.N.C.L.E." atrodo tikru stiliaus, gero skonio ir humoro čempionu. Firminis režisieriaus montažas, nuostabus garso takelis, ritmo jausmas, vizualinė filmo pusė, dizainas-verčia šį filmą tikru kino gardėsiu didžiajame ekrane. Mylėkite kiną.
Marijus Kulvietis
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Celia Weston (67 m.)
Ted Raimi (53 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės