kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
Atnaujinkite informaciją apie filmą!
Naktis muziejuje. Kapo paslaptis
Naktis muziejuje. Kapo paslaptis
Night at the Museum: Secret of the Tomb
Komedija / Šeimai / Nuotykių
7 / (Balsavo: 21)
 

 

Režisierius:
Shawn Levy

Aktoriai:
Ben Stiller
Robin Williams
Rebel Wilson
Dan Stevens
Owen Wilson
Ben Kingsley
Rami Malek
Mizuo Peck
Mickey Rooney
Dick Van Dyke
Rachael Harris
Skyler Gisondo
Steve Coogan
Ricky Gervais

Premjera: 2014

Pastatyta: JAV

Lietuvoje nuo: 2014-12-26

Kino studija: 20th Century Fox

Platintojas: Theatrical Film Distribution

Sužinokite kada filmas buvo rodomas

 
Marijus Kulvietis:
Šis filmas anksti pasirodė Lietuvoje. Drauge su juo mums lemta pasitikti Naujus Metus. Tai nėra pats blogiausias variantas, nes šis filmas idealiai tinka visai šeimai.

Visi trys filmai apie naktis muziejuje yra ne per daug baisūs, nevulgarūs, išoriškai gražūs. O kiek jie juokingi, tai jau kiekvieno skonio dalykas. Dažniausiai  pirmasis filmas būna pats geriausias. Jo tęsiniai blogėja su kiekvienu nauju filmu. Taip yra ir su "Naktimi muziejuje".

Gėda filmo autoriams, kad trečioji dalis atrodo blanki nežiūrint solidaus biudžeto, daugybės efektų, garsių aktorių pasirodymų. Labiausiai dėl to kaltas stebėtinai neišradingas scenarijus. Jis surenka pokštus iš ankstesnių dviejų filmų, bet nesukuria originalaus pramoginio reginio. Naujo filmo pradžia primena Indijaną Džons. Filmo įžangoje matome daug žadančius egzotiškus 1938-ųjų metų kasinėjimus Egipto faraonų kapuose. Deja, vėliau visi pokštai apsiriboja jau pažįstamų veikėjų soliniais pasirodymais pažįstamose muziejaus dekoracijose.

Viskas, ką autoriai naujo prideda- tai specialūs aktoriaus Hugh Jackman ir australų komikės bei rašytojos, aktorės  Rebel Wilson pasirodymai. Dar reikia pridurti veteranų savotišką pagerbimą, kai daug dėmesio skiriama komikui Mickey Rooney ir ypatingas ekrano laikas Robinui Williamsui. Abu mirė šiais metais. Mickey Rooney jau senas žmogus. Robinas Williamsas nusižudė dar vidutinio amžiaus, nors ir kenčiantis nuo parkinsono ligos, narkotikų ir alkoholizmo. Suprantama, kad po šių aktorių, ypač Robino Williamso mirties, filmo montažas buvo pakeistas taip, kad paskutinis Robino Williamso vaidmuo liktų įsimenantis ir perduodantis mums ypatingą prasmę. Nors lyg tyčia Robinas Williamsas šiame filme atrodo pavargęs ir net kažkokių labiau įsimenančių grimasų neparodo.

Jeigu Naujųjų Metų išvakarėse žiūrėti filmą namuose, prie šampano taurės, galima atlaidžiau pasidžiaugti kai kuriais nuotykiais ir savaip šildančiais epizodais. Tačiau visa istorija žiūrisi nuobodokai. Humoras daugiausia yra skirtas vaikams. Nemanau, kad  suaugusieji labai juoktusi iš dažnai siusiojančios beždžionėlės ar perdėto atskirų personažų bukumo. Visa tai užgožia vizualiniai efektai. Gražus paveikslėlis, už kurio slypi daugybė kompiuterinės grafikos.  Bet svarbiausiu filmo pagyvinimu tapo kontrastas tarp Amerikos ir Anglijos.

Sunku ką nors gero pasakyti apie pagrindinį personažą ir jo atlikėją Beną Stillerį. Aš asmeniškai sutinku su tais šaipokais, kurie jį priskiria prie pačių nejuokingiausių pasaulio komikų. Kažkam jis gal patinka. Ir valio. Tik jam tuomet reikia duoti įdomų scenarijų su išradingom situacijom. (Kaip "Griaustinis tropikuose").  Šito naujam filme nėra. O žiūrėti kine, kaip Benas Stileris plepa su Rebel Wilson jau yra kančia.
Marijus Kulvietis
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Eugene Levy (72 m.)
Bill Pullman (65 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės