kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

„Kino pavasaris“ surengė išskirtinį seansą akliesiems

Festivalyje „Kino pavasaris“ buvo surengtas išskirtinis Gary Tarno filmo „Juoda saulė“ seansas akliesiems. Filmas pasakoja apie dailininką Hugues de Montalembertą, kuriam susidūrimo su užpuolikais metu į akis pateko didelė dozė dažų tirštiklio ir menininkas visiems laikams apako.

„Visiems buvo įdomu, kadangi ši istorija daugiau ar mažiau liečia mūsų pačių patirtį“, - įspūdžiais dalinosi Aklųjų ir silpnaregių sąjungos atstovas Alvydas Valenta.

A.Valenta pasakojo, kad  „Juoda saulė“  filmą žiūrėjusių aklųjų tarpe įžiebė ir diskusijų.  „Vieniems patiko už kadro filme situaciją komentuojantis pasakotojas, kitiems -  ne“, - teigė sąjungos atstovas.

Susirinkusiems į filmą akliesiems, ekrane rodomus vaizdus ir dialogus pasakojo specialūs komentatoriai. Taip galima „žiūrėti“ filmą, net nematant, kas vyksta ekrane. „Pasaulyje tokie komentarai yra seniai paplitę, todėl džiaugiamės, kad ir Lietuvoje jau imta mąstyti, kaip akliesiems pasižiūrėti filmų“, - apie „Kino pavasario“ seansą kalbėjo A.Valenta.

„Kino pavasario“ organizatoriai rekomenduoja „Juodą saulę“ visiems besistebintiems, kaip aklas žmogus gali žiūrėti filmą.Tai pasakojimas apie aklą žmogų, kurio jūs nepamatysite ekrane, bet išgirsite daug jo minčių ir istorijų. Nepaisant visiems laikams prarasto regėjimo, 36-erių metų sulaukęs menininkas iki šiol piešia paveikslus, kuria filmus ir vienut vienas keliauja po pasaulį, nes tiesiog trokšta pažinti naujus miestus. Režisierius mėgina atkurti vaizdus, kuriuos galbūt mato regėjimą praradęs žmogus.

2006-03-28, Kino Pavasario informacija
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 45 asmenys:
Meryl Streep (69 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės