kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Du įsimintini ir svarbūs filmai „Kino pavasaryje“ viešės tik pirmąjį savaitgalį

„Kino pavasario‘06“ keliaujančiu lagaminu į Lietuvą atkeliauja dar du nepaprasto grožio filmai. Organizatoriai siūlo nepraleisti neįtikėtino susidomėjimo sulaukusių filmų „Trys epochos“ ir „Kioskas Niujorke“, kurie festivalyje viešės vos tris dienas. Jie bus rodomi kino centro "Forum Cinemas Vingis" salėse kovo 24 - 26 dienomis.

Kinijoje gimusio Azijos kino veterano Hou Hsiao Hsieno juostai „Trys epochos“ praėjusių metų Kanų kino festivalyje komplimentus žarstė pats Jimas Jarmuschas, vadindamas režisierių didžiausiu savo mokytoju.

Naujausiame šedevre Azijos kino režisierius sujungė tris skirtingus pasakojimus, kurie iš pirmo žvilgsnio visiškai nėra susiję, bet pasižymi bendra harmonija ir perteikia žmogaus reinkarnacijos idėją. Atkreipdamas dėmesį į svarbiausius Taivanio istorijos įvykius režisierius intriguojančiai atskleidžia įsimylėjusios poros bendravimo ir jausmų raidą, kiekviename 45 minučių trukmės segmente vaidina tie patys aktoriai.

Milžiniško susidomėjimo Kanų festivalyje sulaukęs filmas iš „Kino pavasario“ keliaus tiesiai į Kopenhagą, kur jo nekantriai laukia Hou Hsiao Hsieno gerbėjai.

Kitas trumpai „Kino pavasaryje“ viešėsiantis filmas – „Kioskas Niujorke“. Amerikoje gyvenantis iranietis režisierius Raminas Bahranis pasakoja apie nelinksmą emigranto dalią išsvajotame Niujorke.

Filmas žavi savo paprastumu ir kartu emocine jėga. „Dar ir dabar dažnai mintyse matau tuos nepamirštamus vaizdus, kaip vienišas žmogus traukia ir stumia savo kioską pavojingomis Niujorko gatvėmis“, - prisimena „Kino pavasario“ programos sudarytojas Edvinas Pukšta, šį filmą matęs Venecijos kino festivalyje.

Dramą "Kioskas Niujorke" rekomenduotina pamatyti visiems tautiečiams, kurie skuba išvažiuoti iš Lietuvos ir galvoja, kad svetimoje užsienio šalyje laukia žymiai geresnis gyvenimas.

2006-03-20, Kino Pavasario informacija
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 45 asmenys:
Meryl Streep (69 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės