kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Aktoriai:
  Moritz Bleibtreu

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Vokiečių kino žvaigždė lietuviško filmo scenarijų skaitė tualete

Pasiūlymas atlikti pagrindinį vaidmenį „Vilniaus gete“ vokiečių kino žvaigždei Moritzui Bleibtreu pasirodė lyg tikras akibrokštas. Aktorius, nusifilmavęs juostose „Beldžiant į dangaus vartus“, „Bėk, Lola, bėk“ ir „Eksperimentas“, netgi paskambino į savo agentūrą ir dar kartą pasiteiravo, ar tikrai jam, turinčiam ir žydiško kraujo, siūlomas jauno nacių karininko Kittelio vaidmuo. Prieš tai M.Bleibtreu prisipažino, kad eidamas parūkyti į tualetą visiškai atsitiktinai paėmė paskaityti „Vilniaus geto“ scenarijų. Jis vokiečių aktoriui taip patiko, kad tualete pastarasis praleido net keletą valandų.

„Moritzas buvo toks kraštutinis pasirinkimas. Nedidelio ūgio, žydiškas vokietis, - pasakoja filmo režisierius Audrius Juzėnas. – Aš jam pasakiau, kad visiškai blaiviai mąstau, taip pasirinkdamas“.  

Jaunosios kartos lietuvių režisierius sako trynęs rankomis, kai M.Bleibtreu sutiko vaidinti jo filme. Tačiau netrukus planai sugriuvo. „Vilniaus geto“ filmavimo pradžia dėl vieno prodiuserio kaltės ėmė vėluoti, o vokiečių aktorius, vos ne kasdien sulaukiantis kvietimų filmuotis, priėmė kitą pasiūlymą ir atsisakė vaidmens juostoje apie tragišką meilę, užsimezgusią tarp nacių karininko ir žydaitės dainininkės. Po ilgų paieškų Kittelio vaidmuo buvo patikėtas jaunam vokiečių aktoriui - Sebastianui Hülkui.

M.Bleibtreu – ne vienintelė Vokietijos kino žvaigždė, persigalvojusi dėl filmavimosi „Vilniaus gete“. Joachimas Królis, vaidinęs filmuose “Bėk, Lola, bėk”, “Princesė ir karžygys”, “Lokio bučinys”, A. Juzėno filme turėjo atlikti žydų policijos viršininko, geto teatro įkūrėjo Jokūbo Genso vaidmenį. Dėl vėluojančio filmavimo pasitraukusį aktorių pakeitė kita vokiečių žvaigždė - Heino Ferchas. Jį lietuvių kinomanai matė filmuose “Trečiojo reicho žlugimas” ir “Bėk, Lola, bėk”.

2006-02-08, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Topher Grace (40 m.)
Vinessa Shaw (42 m.)
Pat Hingle (94 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės