kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Elizabettaunas

Aktoriai:
  Orlando Bloom

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Nepakeičiamasis Orlando Bloomas

Dar prieš dešimtį metų Orlando Bloomą pažinojo tik giminės, kaimynai ir artimiausi bičiuliai. Šiandien jis vienas geidžiamiausių ir žinomiausių aktorių Holivude. Už tai 28-erių britų kilmės kino žvaigždė dėkinga režisieriui Peteriui Jacksonui, kuris patikėjo O.Bloomui Legolaso vaidmenį „Žiedų valdovo“ filmuose.

Po trilogijoje atsiskleidusio talento jaunasis aktorius neatsigina pasiūlymų filmuotis ir, žinoma, džiaugiasi išaugusiu honoraru. „Elizabettauno“ scenarijaus autorius ir režisierius Cameronas Crowe, kurio naujausio filmo teko laukti net ketverius metus, taip pat įstojo į O.Bloomo talento gerbėjų klubą.

Kalbama, kad rašydamas „Elizabettauno“ scenarijų, pagrindinio vaidmens atlikėju jis įsivaizdavo žavųjį baltapūkį elfą iš „Žiedų valdovo“. Tačiau režisieriaus nelaimei, O.Bloomas jau filmavosi „Dangaus karalystėje“ ir pasiūlymo nepriėmė.

Teko kviestis kitą gražuolį - Ashtoną Kutcherį, tačiau pastarasis nepateisino režisieriaus lūkesčių, ir buvo atleistas.  Savo jėgas išbandė ir kiti jauni aktoriai – Seannas Williamas Scottas, Jamesas Franco, Colinas Hanksas ir Chrisas Evansas – tačiau nė vienas jų netiko vaidmeniui.

Galiausiai C.Crowe liovėsi eksperimentavęs ir pasiryžo net pusę metų laukti iš “Dangaus karalystės” filmavimo sugrįžtančio Orlando Bloomo.

2005-11-07, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Billy Unger (23 m.)
Zak Orth (48 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės