kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Leonardas Pobedonoscevas vos grįžęs iš Balio su „Tarp mūsų berniukų“... komanda išvyko už poliarinio rato

Pusantrų metų praleidęs Balio saloje į Lietuvą pagaliau grįžo aktorius Leonardas Pobedonoscevas, tačiau Vilniuje jis neužsibuvo – su vyriška draugų kompanija išvyko į vieną smagiausių gyvenimo kelionių už poliarinio rato.

Į Norvegijoje įsikūrusį „Andoy fiske-camp“ žvejybos kempingą drauge su L. Pobedonoscevu iškeliavo draugai ir kolegos – aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Mantas Vaitiekūnas, režisierius Kęstutis Gudavičius ir prodiuseris Mantvidas Žalėnas. Tačiau pagrindinis šio kelionės tikslas buvo visai ne žvejyba, o filmo „Tarp mūsų berniukų...“ tęsinio aptarimas.

Darbinė kelionė, suderinta su poilsiu laukinėje gamtoje, trūko net septynias paras, tačiau jos priminė vieną ilgą dieną, nes visos kelionės metu Norvegijoje tvyrojo poliarinė diena. Grįžę namo keliautojai juokavo, kad tai buvo viena smagiausių vyriškų išvykų, gerokai pranokusi netgi filmo „Tarp mūsų berniukų...“ nuotykius. Kelionėje netrūko nei linksmų istorijų, nei teatrinių improvizacijų, nei, žinoma, kalbų apie moteris.

2000 kilometrų įveikusių vyrų nuotaikos nesugadino nei sugedęs automobilis, nei pasibaigęs kuras ir jo paieškos nuklaidinusios į Laplandijos platybes.

Kelionėje aktoriai ne tik intensyviai diskutavo apie naujojo filmo scenarijų, dalinosi asmeninėmis savo pačių patirimis, bet ir smagiai leido laiką gaudydami didžiausias savo gyvenimo žuvis. Lietuvių įkurtame „Andoy fiske-camp“ žvejybos kempinge vyrai mėgavosi pirtimi, žuvies rūkimu, netgi čia pat sugautų žuvų skrodimu, išnaršė kone visus Andoy saloje esančius kalnus ir maudėsi ištirpusių ledynų ežeruose. Po kelionės visi vienbalsiai sutarė, jog kelionės įspūdžiai ir patirtos istorijos bus puikus įkvėpimas kuriant antrają filmo „Tarp mūsų berniukų...“ dalį.

Populiariausia visų laikų komedija Lietuvoje „Tarp mūsų berniukų...“ užkariavo daugiau nei 200 000 žiūrovų ir visų laikų Lietuvos kino tope įsitvirtino 5 vietoje, po mega hito „Įsikūnijimas“. Šią žiemą komedijos kurėjai žada dar didesnę juoko dozę žiūrovams.

Šį kartą berniukai iškeliaus... į klasės susitikimą. Prieš susisitikimą su seniai matytais klasės draugais, vyrai nuspręs atsiplaiduoti ir vieną naktelę kaip reikiant paūžti. Kitaip sakant, prisiminti jaunytę: merginos, išgertuvės ir pirtelė. Ar ketveriukė ištvers iš koto verčiančias naktines linksmybes, ar jie pasieks kelionės tikslą ir dalyvaus klasės susitikime?

Nutrūktgalviški nuotykiai, iki ašarų juokingos situacijos, iki ašarų juokingos istorijos apie moteris ir tikras vyriškas solidarumas naujoje komedijoje „Tarp mūsų, berniukų... Klasės susitikimas“ Lietuvos kino teatruose jau šią žiemą.

2016-07-04, Incognito Films
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Kevin Kline (71 m.)
B. D. Wong (56 m.)
Conrad Pla (52 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės