kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

„Kino pavasario“ uždarymo išvakarėse – priėmimas pas Vilniaus miesto merą

Balandžio 13 d. vakarą, priešpaskutinę festivalio dieną, įvyko jau tradicinis „Kino pavasario“ svečių priėmimas pas Vilniaus miesto merą. Į miesto rotušę raudonu kilimu rinkosi „Kino pavasario“ organizatoriai, tarptautinių konkursinių programų žiuri, kino industrijos konferencijos „Meeting Point – Vilnius“ dalyviai, Lietuvos ir užsienio kino kūrėjai ir Vilniaus miesto savivaldybės atstovai.

Lietuvos kino bendruomenę ir garbingus užsienio svečius sveikino Šv. Kristoforo kamerinis orkestras vadovaujamas Donato Katkaus ir Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

„Festivalio atidarymo dieną švietė saulė, o šiandien – lyja, pučia vėjas. Ko gero, visos teigiamos emocijos buvo susiurbtos į „Kino pavasarį“. Tikiuosi, kad jam pasibaigus į miesto gatves grįš saulė. Dėkoju visiems prisidėjusiems prie šios svarbios miestui kino šventės“, – priėmime kalbėjo meras R. Šimašius.

Vėliau žodis buvo suteiktas festivalio „Kino pavasaris“ direktorei Vidai Ramaškienei. „Tikiuosi, kad šis susitikimas su Lietuva ir Vilniumi nebus Jums paskutinis. Pasimėgauti festivaliu dar turime dvi naktis ir vieną ilgą dieną“, – į svečius Rotušėje kreipėsi V. Ramaškienė.

Sostinės mero priėmime dalyvavo šiuo metu festivalyje viešintys aktoriai, režisieriai ir kiti kino industrijos profesionalai iš užsienio.

Jau rytoj bus uždarytas dvi savaitės trukęs Vilniaus kino festivalis. Iškilmingą uždarymo ceremoniją tiesiogiai iš Vilniaus filharmonijos transliuos TV kanalas „LRT Kultūra“. Jos metu bus paskelbti konkursinių programų nugalėtojai.

Apie festivalį:
21-asis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ vyks 2016 m. kovo 31–balandžio 14 dienomis. Tai – didžiausias kino renginys Lietuvoje, pernai pritraukęs 107 tūkst. žiūrovų, ir vienas ryškiausių kino festivalių Rytų Europoje. Šiemet „Kino pavasaryje“ bus parodyta 130 pilnametražių ir 80 trumpametražių filmų, kuriuos festivalio atstovai atrinko, per metus aplankę daugiau nei 30 tarptautinių festivalių. Daugiau informacijos: www.kinopavasaris.lt

2016-04-13, Kino pavasaris
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Kal Penn (41 m.)
Lev Prygunov (79 m.)


Lietuvoje rodomų filmų premjerų tvarkaraštis

Keršytojai. Begalybės karas
Avengers: Infinity War

Kinuose nuo 2018-04-27


Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės