kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

S. B. Coheno žmona I. Fisher papasakojo, kuris komiko personažas buvo blogiausias lovoje

Australijos aktorė Isla Fisher yra ta moteris, kuri gali pasigirti seksu su nepraustaburniu reperiu Ali G, žurnalistu iš Kazachstano Boratu, skandalinguoju Diktatoriumi ir įvairių iškrypimų turinčiu homoseksualu Bruno. Paskutinis į jos lovą įsirioglino ypatingais gebėjimais protauti nepasižymintis aistringas futbolo sirgalius Nobis. Ką bendro turi šie keistuoliai?

Visus juos didžiajame ekrane įkūnijo komikas Sacha Baronas Cohenas, kuris realiame gyvenime ir yra vedęs raudonplaukę kino filmų žvaigždę.

Naujausia itin juodų juokų pilna S. B. Coheno komedija “Šnipas per klaidą” Lietuvos kino teatrus pasieks jau šį savaitgalį – kovo 11 dieną. Juostoje nusifilmavo ir pati I. Fisher.

Per spaudos konferenciją paklausta, kuris sutuoktinio vaidintas personažas jai buvo mieliausias lovoje, aktorė nepasimetė ir atskleidė, jog labiausiai nekentė Borato. Savo nuomonę šiuo klausimu išsakė ir pats S. B. Cohenas.

“Jai teko mylėtis su visais mano personažais, tačiau neabejoju, jog mažiausiai orgazmų patyrė su Kazachstano žurnalistu Boratu. Maloniausias seksas buvo su Bruno. Ar pamenate, kiek laiko jis skyrė savo higienai? Jis nuolat kvepėjo, depiliavosi visą kūną”, - sakė 44-erių komikas.

I. Fisher žurnalistams pasakojo, jog bandydamas į vaidmenį įsijausti jos vyras, personažo kaukės nenusimeta net namuose. S. B. Cohenas yra giriamas už sugebėjimą kalbėti su įvairiausiais akcentais ir įtikinamai atskleisti pačius keisčiausius herojus.

Naujausias humoristo darbas “Šnipas per klaidą” pasaulyje jau sulaukė daugybės teigiamų vertinimų – kritikų teigimu, S. B. Cohenas tikrai nenuvylė naujausio jo darbo laukusio didžiulio gerbėjų būrio.

Komedijoje S. B. Cohenas tampa 11 vaikų ir putlutę žmoną (ją vaidina puiki komedijų žvaigždė Rebel Wilson) turinčiu vyru, kuris yra vienas aršiausių šalyje futbolo chuliganų. Jo gyvenime trūksta tik vieno – Nobis svajoja susirasti vaikystėje nuo jo atskirtą brolį Sebastijaną, bet nežino, jog jis – nuožmiausias britų žvalgybos agentas.

Galiausiai veiksmas pasisuka netikėta linkme – pagalbos iš idioto brolio prireikia pačiam Sebastijanui.

2016-03-09, Clinic212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 44 asmenys:
Miranda Otto (51 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės