kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Balsą Mažajam princui padovanojęs Leonardas Pobedonoscevas: „Galimybės jį įgarsinti norėjau ir laukiau kaip vaikas“

Viena gražiausių ir jautriausių pasaulio apysakų „Mažasis princas“ jau lapkričio 13 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliaus pavirtusi spalvingu ir užburiančiu to paties pavadinimo animaciniu filmu. Visai šeimai skirtoje filmuko „Kung Fu Panda“ režisieriaus Marko Osbourne‘o juostoje žiūrovai išvys šių dienų pasaulyje gyvenančią mažą mergaitę, kuri netikėtai yra supažindinama su pasakojimu apie iš tolimos žvaigždės kilusį Mažąjį princą.

„Mažasis princas“ Lietuvos kino teatrus pasieks dubliuotas lietuviškai. Mėgaudamiesi kruopščiu prancūzų dailininkų darbu ir personažų įvairove žiūrovai girdės Leonardo Pobedonoscevo, Vytauto Rumšo, Justės Zinkevičiūtės, Kosto Smorigino, Gabrielės Aničaitės ir kitų žinomų aktorių balsus.

L.Pobedonoscevui teko gana intriguojanti užduotis – įgarsinti suaugusį Mažąjį princą. Kaip teigia pats aktorius, dirbti prie naujojo filmuko jis troško vos išvydęs jo anonsą bemaž prieš pusmetį. „Sužinojau apie šį filmuką dar pavasarį, būdamas Balyje. Kažkas pasidalino jo anonsu. Kai jį peržiūrėjau, pajutau didžiulį norą prisiliesti prie šios kūrybos. Anonsas mane sužavėjo – jis pasirodė labai efektingas ir gražus, paslaptingas, o klasikinė istorija išplėsta. Tada gimė noras. Grįžęs į Lietuvą sulaukiau garso įrašų studijos skambučio apie galimą vaidmenį. Kaip vaikas jo norėjau ir laukiau suspaudęs kumščius“, – pasakojo jis.

Anot L.Pobedonoscevo, vos gavęs ištrauką su savuoju personažu jis suprato, kad šis darbas bus neeilinis jo garsintojo biografijoje. „Žinojau, kad aš įklimpau ir teks paplušėti. Mano herojaus emocinė būklė keičiasi kone kas sekundę. Tai – aukštasis pilotažas, kai tenka suspėti paskui personažą. Originalus įgarsinimas yra puikus, tad stengiausi kaip įmanydamas. Tiesą pasakius, laukiu filmo premjeros su jauduliu. Įgarsinti Mažąjį princą buvo didelė atsakomybė“, – sakė aktorius.

Žinomam vyrui „Mažojo princo“ pasakojimas kelia šiltus jausmus dėl keleto priežasčių. „Ši istorija yra žavi – tarsi paprasta, bet labai gili, ją galima skaityti šimtus kartų. Pats esu perskaitęs mažiausiai trissyk. Ir mūsų šeimoje ši apysaka mylima. Mano žmona yra skaičiusi ją dukrai, jai labai patiko. Įdomiausia, kad pati žmona vadina save ta lape iš „Mažojo princo“, – šypsojosi L.Pobedonoscevas, teigdamas, kad naujojo animacinio filmo jie laukia visa šeima.

Svajinga ir laikui nepavaldi Mažojo princo istorija į Lietuvą atkeliauja lapkričio 13 dieną, tad nepraleiskite progos sutikti Rožę, Lapę ir kitus personažus bei išgirsti neįtikėtinų pasakojimų apie naujus pasaulius ir tolimas žvaigždes.

2015-10-07, Cloud Production
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Kevin Kline (71 m.)
B. D. Wong (56 m.)
Conrad Pla (52 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės