kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Pradėti būrį garsenybių sutraukę animacinio filmo „Munis: mažasis mėnulio globėjas“ dubliavimo darbai

Iš saulėtojo Balio su šeima parvykęs aktorius Leonardas Pobedonoscevas tuojau pat kibo į darbus – kaip pranešama, pradėti animacinio filmo visai šeimai „Munis: mažasis mėnulio globėjas“ (angl. „Mune“) dubliavimo darbai. Lapkričio mėnesį kinus pasieksiančiame filme vyras savo balsą dovanoja pagrindiniam personažui – padykusiam faunui Muniui, kurio smalsumas pakiša koją visos Karalystės saugumui.

Draugiją L. Pobedonoscevui palaiko grupės „Rebelheart” vokalistas Darius Mickus, įgarsinantis Žaltį bei kiti garsūs veidai: vaškine mergaite tapusi Neringa Nekrašiūtė, jos tėvą įgarsinantis Andrius Žiūrauskas, piktadariu tapęs Ridas Žirgulis bei aršiausiu Munio konkurentu esantis Giedrius Arbačiauskas.

Remiantis filmo „Munis: mažasis mėnulio globėjas“ siužetu, tolimoje karalystėje nuo senų senovės dieną su naktimi besidalijančius saulę ir mėnulį saugo ypatingi herojai – Sargai. Tapti Sargu yra ne tik didžiulė garbė, bet ir atsakomybė. Todėl tamsos bijantis, žvaigždynus painiojantis ir apskritai ne itin vikrus faunas Munis labai nustemba tapęs naujuoju mėnulio Sargu. Jam bandant išaiškinti, kad įvyko klaida, ištinka nelaimė: neapykantos visam pasauliui kupinas buvęs Sargas pagrobia saulę. Karalystėje stojus tamsai, nedrąsusis Munis yra priverstas leistis į kelionę, kad nuo panašaus likimo išgelbėtų ir mėnulį.

Kartu su galinguoju saulės Sargu ir žavia bei narsia genties kare naujasis mėnulio Sargas Munis jau lapkričio 6-ąją iškeliauja į pavojingą žygį, kad atkurtų pusiausvyrą tarp dienos ir nakties bei išgelbėtų savo pasaulį nuo neišvengiamai artėjančios pražūties.

2015-08-26, Prioro Įrašų Grupė
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Kevin Kline (71 m.)
B. D. Wong (56 m.)
Conrad Pla (52 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės