kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Pavogtas pasimatymas

Aktoriai:
  Simon Pegg

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Vienas mylimiausių Anglijos komikų Simonas Peggas juokins romantinėje komedijoje „Pavogtas pasimatymas“

Išsiilgusieji klasikinių romantinių komedijų bei mėgstantys modernesnes jų versijas pagaliau susitiks kino teatre – į Lietuvą atkeliauja širdį šildantis, jautrus, tačiau tuo metu, valiūkiškas ir subtilių erotinių užuominų kupinas filmas „Pavogtas pasimatymas“ (angl. „Man Up“).

Kerinčioje netikėtos pažinties istorijoje žiūrovai išvys meistriškai sujungtų tikrų romantikų vertų poelgių, nusivylimų ir šiuolaikinio humoro. Pagrindinius herojus Nensę ir Džeką įkūniję aktoriai Lake Bell ir Simonas Peggas jau yra giriami atgaivinę geriausias britų romantinės komedijos tradicijas.

Filmo „Pavogtas pasimatymas“ pasakojimas prasideda kai Nensė, kurios asmeninis gyvenimas nelabai nusisekęs, išsiruošia į tėvų santuokos jubiliejų. Traukinyje ji šnekučiuojasi su dešimčia metų jaunesne mergina, kuri jai parekomenduoja pačios skaitomą knygą. Nensės pakeleivė prasitaria, kad stotyje jos laukia niekuomet nematytas vyras, o jos skiriamasis ženklas tebus būtent ši knyga. Tačiau kaipgi be likimo ironijos – vos atvykus į stotį mergina išskuba iš vagono palikusi savo skaitinius. Nensė mėgina ją pasivyti, tačiau prieš ją išdygsta Džekas – vyras, laukęs merginos su knyga.

Neturėdama per daug laiko apsvarstymams Nensė leidžiasi į jaunatvišką avantiūrą ir neskuba naujajam kompanionui pasakyti tiesos. Jie puikiai drauge leidžia dieną, kuri virsta pašėlusiai linksmu vakaru, tačiau netikėtai sutiktas senas moters pažįstamas netyčia ją išduoda. Nusivylęs Džekas nutaria surasti Džesiką – merginą, kurios pasimatymą Nensė taip begėdiškai pavogė.

Žiūrovus užburs darnus ir labai juokingas S.Peggo bei L.Bell duetas. Filmo „Pavogtas pasimatymas“ istorija primins realaus gyvenimo situacijas, kuomet žmonės, kurie yra pernelyg suaugę ir pernelyg protingi, kartais pameta galvą.

Linksma britiška komedija apie gyvenimo džiaugsmą ir troškimą surasti sau artimą žmogų į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau gegužės 29 dieną.

2015-04-29, Clinic212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:
Tom Everett (70 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės