kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Pasirodžiusi filme „Eskobaras: Kruvinas rojus“ Ispanijos žvaigždutė Claudia Traisac mėgins pavergti Holivudą

Kalbama, kad ji užkariavo trilerio „Eskobaras: Kruvinas rojus“ (angl. „Escobar: Paradise Lost“)  kolegos Josho Hutchersono širdį dar filmavimo aikštelėje. Tačiau kas tokia, gražuolę Pablo Escobaro dukterėčią Mariją įkūnijusi mergina? Ji – iš Madrido kilusi jauna Ispanijos aktorė Claudia Traisac, kuriai vaidmuo viename filme su  garsiuoju Benicio del Toro tapo neabejotinai svarbiu karjeros posūkiu.

Prieš porą dienų 22-ejų sulaukusi C.Traisac iki šiol pasaulio kino mėgėjams mažai žinoma. Pirmąsyk savo žavesį tarptautinei auditorijai tamsiaplaukė pademonstravo šiemet viešėdama Toronto, San Sebastiano ir Ciuricho kino festivaliuose su „Eskobaras: Kruvinas rojus“ kūrybine grupe.

Ispanijoje C.Traisac išgarsėjo dėl vaidmenų daugybėje televizijos serialų, kuriuose ji vaidinti pradėjo nuo 2004-ųjų. Trileris „Eskobaras: Kruvinas rojus“ – vienas pirmųjų jos filmų anglų kalba.

„Buvo nuostabu dirbti drauge su daug puikių žmonių iš Prancūzijos, Meksikos, Kubos, Ispanijos, JAV. Filmavimo aikštelėje galima buvo justi visų jų aistrą šiam projektui. Scenarijus labai stiprus, o Marija – stipri mergina. Man kaip aktorei buvo tikras džiaugsmas atlikti šią rolę“, – interviu Paryžiuje kalbėjo C.Traisac. Ji pridūrė, kad viena labiausiai jai patikusių scenų – kai J.Hutchersono herojus Nikas ateina į jos namus paprašyti stiklinės vandens, o šis susitikimas virsta ne tik vakariene su šeima, bet ir pokalbiais iki paryčių.

Nors pasaulinėje žiniasklaidoje J.Hutchersonas ir C.Traisac pora vadinami atsargiai, leidiniuose ispanų kalba jų draugystė pateikiama kaip faktas. Pirmąsyk jie drauge už filmavimo aikštelės ribų buvo pastebėti 2013-ųjų birželį ir atrodė ypač artimi.

Romantikos ir įtemptų narkotikų kartelio intrigų kupinas trileris „Eskobaras: Kruvinas rojus“ apie tamsiąją Kolumbijos legendą, Pablo Escobarą, Lietuvos kino teatrus pasieks sausio 2 dieną.

2014-12-16, Clinic212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Kevin Sorbo (60 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės