kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Aktoriai:
  Josh Hutcherson

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Iš „Bado žaidynių“ pažįstamas J.Hutchersonas filme „Eskobaras: Kruvinas rojus“ įkūnijo banglentininką

Dėl vaidmens „Bado žaidynių“ filmuose visame pasaulyje išgarsėjęs aktorius Joshas Hutchersonas žengia naują žingsnį kino pasaulyje – naujajame trileryje „Eskobaras: Kruvinas rojus“ (angl. „Escobar: Paradise Lost“) 22-ejų vaikinas pasirodė kur kas vyriškesniame amplua. Jaunai atrodantis aktorius teigė besiviliantis, kad Pablo Escobaro dukterėčią pamilusio banglentininko rolė taps viena pirmųjų, padėsiančių išsivaduoti nuo jį lydinčio paauglio įvaizdžio.

Interviu portalui Independent.co.uk J.Hutchersonas sakė, kad jaunų gerbėjų ašaros jo nedžiugina. „Labai keista matyti, kad merginos mane pamačiusios iš laimės verkia, jaučiuosi nepatogiai. Manau, jau suvaidinau pakankamai paaugliams skirtų filmų. Buvo nuostabu, bet jaučiu, kad pats laikas imtis suaugusiojo karjeros“, – kalbėjo jis.

J.Hutchersonas – vienas tų, kurie apie aktorystę svajoti pradėjo ypač anksti. Apie norą tapti aktoriumi Joshas savo tėvams pareiškė būdamas ketverių, o jau devynerių gavo pirmuosius vaidmenis.

Trileryje „Eskobaras: Kruvinas rojus“ J.Hutchersonas įkūnijo į Kolumbiją atvykusį vaikiną Niką. Jiedu su broliu čia mėgaujasi kerinčia pakrante ir skrodžia bangas banglentėmis. Galiausiai Nikas susipažįsta su kolumbiete gražuole Marija (akt. akt. Claudia Traisac), kurios dėdė – įtakingasis narkobaronas Pablo Escobaras (akt. Benicio del Toro). Į galingos šeimos reikalus įtrauktas svečias pamažu įsisuka į pavojingą narkotikų verslą, iš kurio pasitraukti – kone mirtina užduotis.

„Labai nervinausi. Dėl Niko vaidmens jaučiau didžiausią spaudimą per mano karjerą, norėjau pasirodyti aukščiausiame lygyje. Didelė siužeto dalis priklauso nuo mano herojaus ir, jei susimaučiau, viskas eitų velniop. Režisierius labai manimi pasikliovė“, – teigė J.Hutchersonas. Jis taip pat džiaugėsi galėjęs dirbti kartu su B.del Toro. „Iki šiol jo gerai nesuprantu, tačiau tai – nebūtina. Svarbiausias pasitikėjimas“, – šypsojosi jaunas aktorius. Jis pridūrė, kad nors Holivude netrūksta pagundų ir narkotikų vartojimas nėra paslaptis – jis renkasi gyvenimą be tokių linksmybių.

Romantikos ir įtemptų narkotikų kartelio intrigų kupinas trileris „Eskobaras: Kruvinas rojus“ apie tamsiąją Kolumbijos legendą, Pablo Escobarą, Lietuvos kino teatrus pasieks sausio 2 dieną.

2014-12-08, Acmefilm
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Kevin Sorbo (60 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės