kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

N.Zelandijos oro linijos vėl linksmina: prieš „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ premjerą – naujos saugos instrukcij

Prieš dvejus metus „hobitišką“ skrydžio saugos instrukciją pirmąsyk išleidusios Naujosios Zelandijos oro linijos „Air New Zealand“ artėjančios finalinės „Hobito“ trilogijos dalies „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ premjeros proga pristatė naują, dar įspūdingesnį filmuką.

Šįsyk į lėktuvą skuba turistai, „Hobito“ gerbėjų porelė, išsiruošusi į Naująją Zelandiją. Mergina, nors ir vėluodama į lėktuvą, spėja įsiamžinti oro uoste prie milžiniško Golumo formos baliono. Vos keliautojams atsisėdus į savo vietas paaiškėja, kad jų kaimynas iš dešinės – žymus aktorius Elijah Woodas, įkūnijęs Frodo Beginsą, kuris draugiškai nusišypso. Tuomet keleiviams pradedama rodyti elfės-skrydžio palydovės pristatoma saugumo instrukcija ir staiga jie patenka į tikrą Viduržemę...

Filmuke nuotaikingai pateikiami tradiciniai nurodymai – kaip užsisegti saugos diržą, užsidėti deguonies kaukę, gelbėjimosi liemenę, rasti avarinį išėjimą. Epizodiškai filmuke pasirodo „Hobito“ trilogijos aktoriai, galima išvysti ne tik elfų, bet ir orkų bei nykštukų. Tradiciškai vaizdo klipe nusifilmavo ir pats „Hobito“ trilogijos režisierius, iš Naujosios Zelandijos kilęs režisierius Peteris Jacksonas.

Epiškiausiu skrydžio saugos vaizdo klipu pavadintą filmuką pamatyti galite čia:Grandioziniame epo finale „Hobitas: Penkių armijų mūšis“, kuris Lietuvos kino teatrus pasieks gruodžio 19 dieną, žiūrovai pamatys iš ankstesnių filmų pažįstamus aktorius Martiną Freemaną, Ianą McKelleną, Cate Blanchett, Orlando Bloomą, Luke‘ą Evansą, Evangeline Lilly, Richardą Armitage‘ą ir kitus.

Lemtingoje istorijos atomazgoje Viduržemės laukia milžiniškas pavojus. Galingasis priešas Sauronas pasiuntė keturis orkų legionus, kad šie slapta atakuotų Vienišąjį Kalną. Nykštukų, elfų ir žmonių rasėms teks apsispręsti – suvienyti jėgas ar būti negailestingai sunaikintiems. Žiūrovų pamėgtam hobitui Bilbui teks kautis už savo ir savo draugų gyvybes garsiausiame visų laikų – Penkių armijų – mūšyje.

2014-10-23, Clinic212
[?] 
Vardas:
El. paštas:
Kiek bus vienas + trys = ?
Komentaras:
 
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 47 asmenys:
Anna Paquin (35 m.)
Rose Byrne (38 m.)
Dan Hedaya (77 m.)


Lietuvoje rodomų filmų premjerų tvarkaraštis

Amitvylio siaubas: Pamestos vaizdajuostės
Amityville: The Awakening

Kinuose nuo 2017-07-28

Ratai 3
Cars 3

Kinuose nuo 2017-07-28

Valerianas ir tūkstančio planetų miestas
Valerian and the City of a Thousand Planets

Kinuose nuo 2017-07-28

Vėjų upė
Wind River

Kinuose nuo 2017-08-04

Kai šėlsta mamos
Fun Mom Dinner

Kinuose nuo 2017-08-04


Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės