kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Aktorius R.Armitage‘as: „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ – siurprizų pateiksianti P.Jacksono kūrybos kulminacija“

Retas kino kūrėjas gali didžiuotis tokiu ištikimų gerbėjų būriu kaip kad Naujosios Zelandijos režisierius, „Žiedų valdovo“ bei „Hobito“ trilogijų „tėvas“ Peteris Jacksonas. Tad nenuostabu, kad paskutiniosios „Hobito“ dalies „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ laukimas tampa vis nekantresnis, juolab filmo aktoriai intriguoja, esą Viduržemės gerbėjai tokių vaizdų, kokius išvys šioje juostoje, dar nėra matę.

Grandioziniame epo finale, kuris Lietuvos kino teatrus pasieks gruodžio 19 dieną, žiūrovai pamatys iš ankstesnių filmų pažįstamus aktorius Martiną Freemaną (jis, beje, šiuo metu vieši Lietuvoje, - red. past.), Ianą McKelleną, Cate Blanchett, Orlando Bloomą, Luke‘ą Evansą, Evangeline Lilly, Richardą Armitage‘ą ir kitus.

Lemtingoje istorijos atomazgoje svarbus vaidmuo teko nykštukų būrio vadui Torinui Ąžuolskydžiui (akt. R.Armitage‘as). Jo laukia turtų ir galios pagundos, dėl kurių jis net bus pasiryžęs paaukoti draugystę ir garbę. „Laukia keletas išties didelių staigmenų. Manau, reginys bus įspūdingas. Nors aš pats tikrai pajausiu nostalgiją. Juk tai bus keturiolikti metai, kai J.R.R. Tolkieno Viduržemė pasieks kino ekranus, šis siurprizų nepašykštėsiantis filmas – Peterio Jacksono viso gyvenimo darbo ir kūrybos kulminacija“, – skambių žodžių apie filmą „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ interviu Hitfix.com negailėjo R.Armitage‘as.

Kaip tvirtino pats P.Jacksonas, paskutinioji „Hobito“ trilogijos dalis gerokai praplėtė originalaus J.R.R. Tolkieno kūrinio ribas. „Pagilinome elfų ir Gendalfo istorijas. Išplėtojome lankininko Bardo (akt. Luke‘as Evansas) pasakojimą. Manau, mums pavyko perteikti tai, kas buvo knygoje, šiek tiek labiau atverti ir pagardinti mitologijos detales“, – žurnalui „Total Film“ sakė jis.

Anot kino kūrėjo, jis nesistengė filmą „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ paversti vien tik nesustojančiu veiksmo kratiniu. „Norėjome išryškinti priešpriešą, konfliktą, jo sprendimą ir kovos eigą. Žiūrovai galės sekti siužeto liniją ir suvokti herojų kompleksiškumą, kad ir juos sups kovojantys troliai ir orkai“, – šypsodamasis žadėjo P.Jacksonas.

Filme „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ Viduržemės laukia milžiniškas pavojus. Galingasis priešas Sauronas pasiuntė keturis orkų legionus, kad šie slapta atakuotų Vienišąjį Kalną. Nykštukų, elfų ir žmonių rasėms teks apsispręsti – suvienyti jėgas ar būti negailestingai sunaikintiems. Žiūrovų pamėgtam hobitui Bilbui teks kautis už savo ir savo draugų gyvybes garsiausiame visų laikų – Penkių armijų – mūšyje.

2014-10-15, Clinic212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 40 asmenys:Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės