kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Filme „Lapkričio žmogus“ susitinka buvęs Džeimsas Bondas ir buvusi ankstesniojo Bondo mergina

Po savaitės į Lietuvos kino ekranus atkeliauja įtampos kupinas režisieriaus Rogero Donaldsono („Greičio svajonė“) veiksmo trileris „Lapkričio žmogus“ (angl. „November Man“). Jame pagrindinius vaidmenis atlieka britas Pierce‘as Brosnanas ir ukrainietė Olga Kurylenko.

Filmo koziriu tampa aktorius Pierce‘as Brosnanas, kuris visame pasaulyje labiausiai išgarsėjo Džeimso Bondo vaidmeniu. Aktorius tris kartus įkūnijo legendini MI-6 agentą ir tapo vienu mėgiamiausiu šio personažo atlikėju gerbėjų akyse. Filmuojant juostą „Lapkričio žmogus“ visus triukus aktorius atliko pats.

Įdomu, kad filmuotis juostoje „Lapkričio žmogus“ pakviesta ir ukrainietė aktorė Olga Kurylenko, kuri taip pat siejama su Džeimso Bondo franšize. Aktorė 2008 metais suvaidino dvidešimt antrame filme apie britų šnipą „Paguodos kvantas“ (angl. „Quantum of Solace“). Tai išties gana šmaikštus įvykis, apie kurį dažnai juokaujama „Lapkričio žmogaus“ filmavimo aikštelėje. „Susitiko du ilgiausios visų laikų kino franšizės pensininkai. Buvęs agentas ir buvusi meilužė“, – juokavo Pierce‘as Brosnanas per filmo pristatymą Los Andžele.

Dabar P. Brosnano planuose mažiausiai septyni kino projektai, kuriuose jis atliks pagrindinį vaidmenį. Visi šie filmai padės jam atgauti reikiamą statusą Holivude ir vėl atgimti jo kadaise sėkmingai karjerai. Kaip pats aktorius sako, viskas prasidės nuo jo pirmojo per aštuonerius metus veiksmo trilerio - „Lapkričio žmogus“.

Filme „Lapkričio žmogus“ papasakojama apie vieną labiausiai patyrusių ir savo laiku geriausią CŽV agentą Piterį (akt. Pierce‘as Brosnanas), kuris mėgaujasi pelnytai užtarnautu poilsiu ir ramiu gyvenimu Šveicarijoje, pabėgęs nuo darbo rutinos. Deja, bet kaip dažniausiai būna – jeigu jau kartą tarnavai savo šaliai, tai esi priverstas tarnauti iki pat mirties. Vyras sutinka atlikti paskutinę, iš pirmo žvilgsnio paprastą misiją, tačiau tik laiko klausimas, kada jis ir vėl įsipainios į naujus nemalonumus.

Žaibiško veiksmo ir adrenalino kupinas buvusio Džeimso Bondo ir jo gražiosios padėjėjos pasirodymas įvyks spalio 17 dieną, kai Lietuvos kino ekranuose sulauksime dar vieno įtempto veiksmo trilerio „Lapkričio žmogus“.

2014-10-07, Theatrical Film Distribution
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Peta Wilson (48 m.)
Delroy Lindo (66 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės