kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Intriguojančiame finalinės „Hobito“ trilogijos dalies „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ anonse – pasiruošimas didžiai kovai

Ilgai gerbėjus pirmųjų naujojo filmo „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ (angl. „The Hobbit: The Battle of the Five Armies“) vaizdų laukti privertęs Peteris Jacksonas pagaliau leido žvilgtelėti į paskutiniąją „Hobito“ trilogijos dalį. Šių metų gruodį pasaulio ir Lietuvos kino teatrus pasieksiančiame grandioziniame epo finale laukia iki šiol Viduržemės sagoje neregėto masto kova.

Antrąją (po „Žiedų valdovo“ filmų, – red. past.) P.Jacksono režisuotą trilogiją vainikuojanti dalis „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ subūrė garsiausius iki šiol kino kūrėjo darbuose regėtus veidus. Šįsyk į atsidavimo pareikalausiantį mūšį stos herojai, kuriuos įkūnijo puikiai pažįstami aktoriai Martinas Freemanas, Ianas McKellenas, Cate Blanchett, Orlando Bloomas, Luke‘as Evansas, Evangeline Lilly ir Richardas Armitage‘as.

Komiksų ir fantastinių filmų gerbėjams skirtame festivalyje „Comic-Con“ pristatytas pirmasis naujojo filmo „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ anonsas.Kūrėjų teigimu, „Hobitas: Penkių armijų mūšis“ – tai epinė Bilbo Beginso, Torino Ąžuolskydžio ir nykštukų istorijos atomazga. Atsikovojusi tėviškę iš slibino Smogo gniaužtų spalvinga kompanija nesąmoningai į pasaulį paleido mirtiną jėgą. Įsiučio apimtas Smogas savo keršto liepsnose paskandina apsiginti negalinčius Ežero miesto gyventojus. Tačiau Torinas yra taip apsėstas gautų turtų, kad paaukoją draugystę ir garbę, kad išlaikytų savo lobį. Nors Bilbas mėgina atverti jam akis, hobito pastangos bergždžios.

Lyg to būtų maža, Viduržemės laukia kur kas didesnis pavojus, kurio nemato niekas kitas, tik burtininkas Gendalfas. Galingasis priešas Sauronas pasiuntė keturis orkų legionus, kad šie slapta atakuotų Vienišąjį Kalną. Nykštukų, elfų ir žmonių rasėms teks apsispręsti – suvienyti jėgas ar būti negailestingai sunaikintiems. Bilbui teks kautis už savo ir savo draugų gyvybes garsiausiame visų laikų – Penkių armijų – mūšyje.

2014-07-30, Clinic212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Celia Weston (67 m.)
Ted Raimi (53 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės