kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Filme „Meilės punšas“ pasirodžiusi Emma Thompson pasisakė prieš vulgarias šiuolaikines komedijas

Žavingoji „Oskaro“ savininkė Emma Thompson jau birželio pabaigoje su Lietuvos žiūrovais iš kino ekranų sveikinsis naujojoje romantinėje komedijoje „Meilės punšas“ (angl. „The Love Punch“). Filme jos buvusiu vyru ir planuojamos stambaus masto vagystės bendrininku tapo kadaise superagento 007 duonos ragavęs Pierce‘as Brosnanas. Duodama interviu „Entertainment Weekly“ E.Thomson papasakojo, koks jausmas jai buvo dirbti su anksčiau Džeimsą Bondą įkūnijusiu kolega ir pasisakė prieš vulgarybes kine.

Pasak E.Thomson, darbas prie filmo „Meilės punšas“ buvo ne tik nuotaikingas, bet ir malonus. „Kažkurį laiką savęs filmavimo aikštelėje klausėme – ar galime sau leisti taip atsipalaiduoti ir kvailioti? Buvo nuostabu, juolab Pierce’as atsinešė su savimi tą Džeimso Bondo šarmą, nors juostoje jis tėra paprastas biuro darbuotojas. Tiesa, labai išvaizdus. Buvo smagu, kad aš buvau jo žmona, kuri moka vairuoti, o jis ne. Be to, jo herojus bijo aukščio, o manoji Keitė – tikra nuotykių iešokotoja“, – šypsojosi žinoma moteris.

Ji prisipažino, nors jiedu su P.Brosnanu buvo pažįstami ilgus metus ir jų pora ekrane atrodo itin natūraliai, „Meilės punšas“ buvo pirmasis filmas, kuriame jie pasirodė kartu. „Seniai norėjome padirbėti kartu ir kai atėjo ši proga džiaugėmės, nes mūsų poros santykiai labai įtikinami – jie išsiskyrę, o deimanto vagystė juos vėl suartina. Manau, daugeliui ilgą laiką kartu esančių žmonių meilei atšviežinti reikia panašios avantiūros“, – svarstė ji.

E.Thomson pripažino, kad „Meilės punšas“ ją papirko dėl savo lengvumo ir neakcentuojamo seksualumo. „Dabar tiek daug komedijų, kurios yra pernelyg apie nieką, pernelyg vulgarios. Man to per daug. Atvirai kalbant, visai nenoriu žiūrėti, kaip kažkas išsitraukęs savo pasididžiavimą padeda jį bičiuliui ant peties. Man nebe 17-a. Galbūt kiti pavadins mane davatka, tačiau, kai mano dėmesį mėginama papirkti vulgarumu, man neskanu, lieka kartus prieskonis. „Meilės punšas“ labiau primena ketvirtojo dešimtmečio Holivudo komedijas, kur žmonės tiesiog darė keistus ir juokingus dalykus bei labai greitai kalbėjo. Tai turi šarmo ir lengvumo“, – tikino ji.

Sąmojinga, lengva, saulėta ir puikių emocijų kupina romantinė komedija „Meilės punšas“ Lietuvos kino teatrus pasieks birželio 27 dieną.

2014-06-04, Clinic212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Peta Wilson (48 m.)
Delroy Lindo (66 m.)



Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės