kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Meilės punšas

Aktoriai:
  Pierce Brosnan

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Pierce‘as Brosnanas taps vagišiumi Prancūzijos Rivjeroje saulėtoje romantinėje komedijoje „Meilės punšas“

Kas nutiktų, jei visos jūsų santaupos akimirksniu dingtų it į vandenį? Taip naujojoje romantinėje komedijoje „Meilės punšas“ (angl. „The Love Punch“) nutinka pagrindiniams jos herojams, kuriuos įkūnijo puikiai pažįstami ir mylimi aktoriai Pierce‘as Brosnanas ir Emma Thomson.

Birželio pabaigoje Lietuvą pasieksiančiame filme išsiskyrusiai vidutinio amžiaus porai teks susidurti su nemenkais išbandymais. Nors P.Brosnanas jau nuo 2002-ųjų nebėra slaptasis agentas Džeimsas Bondas, šįsyk jis imsis ne ką menkesnės misijos – įsijautęs į prarastų lėšų gelbėjimą vyras mėgins pavogti brangų deimantą. Priežastis imtis kriminalo išties nemenka, mat neaiškų versliuką sukantis prancūzų finansininkas sugeba pasisavinti pinigus, kuriuos P.Brosnano herojus Ričardas turėjo gauti pardavęs savo įmonę. Už juos verslininkas tikėjosi ramios ir pasiturinčios pensijos. Tačiau dabar jo ir buvusios žmonos Keitės pensijų santaupos išgaravusios, o perspektyva gyventi susiveržus diržus poros visai nevilioja.

Suprasdami, kad jokiais teisėtais būdais atgauti pinigų nepavyks, o niekšas prancūzas noriai afišuoja savo būsimai nuotakai nupirkęs 10 mln. JAV dolerių vertą deimantą, Ričardas su eksžmona nutaria veikti patys. Jiems į pagalbą ateina avantiūrų nesibaiminantys kaimynai, kuriuos įkūnijo aktoriai Timothy Spallas ir Celia Imrie.

Ketveriukės laukia daugybė šmaikščių nuotykių, persirenginėjimas, perukai ir priklijuoti ūsai, o galiausiai – įsibrovimas į prašmatnias prancūzo machinatoriaus vestuves. Veiksmas vyksta saulėtame Prancūzijos Žydrajame krante, o ten, kaip žinia, kartais atgija net ir parūdijusi meilė.

Nors „Meilės punšo“ herojams jau ne 20 metų, jų spontaniškos atostogos Prancūzijos Rivjeroje, suderintos su didžiausia jų gyvenimo vagyste nepašykštės ypač smagių akimirkų.

Saulėta, šviesi ir puikių emocijų kupina romantinė komedija „Meilės punšas“ Lietuvos kino teatrus pasieks birželio 27 dieną.

2014-05-28, Clinic212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Bill Nighy (69 m.)
Harry Eden (29 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės