kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Pompėja

Aktoriai:
  Kit Harington
  Emily Browning

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Filme „Pompėja“ gladiatoriaus šarvais pasipuošė iš „Sostų karų“ pažįstamas tamsiaplaukis Kitas Haringtonas

Dar viena televizijoje sužibėjusi žvaigždė skinasi kelią į didžiuosius ekranus. Pagrindinį vaidmenį naujajame istoriniame epe „Pompėja“ (angl. „Pompeii“), kuris Lietuvos kino teatrus pasieks jau vasario 21 dieną, gavo televizijos serialo „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) gerbėjams puikiai pažįstamas Džoną Snou suvaidinęs aktorius Kitas Haringtonas.

Šįsyk jaunam ir išvaizdžiam tamsiaplaukiui teks kautis įsivilkus ne į gyvūnų kailius, o pasirodyti vergo amplua. K.Haringtono kūno tvirtumą ir kovos įgūdžius žiūrovai įvertinti galės stebėdami jį arenoje grumiantis apsirengus senovės Romos gladiatoriaus šarvais.

Vienu ryškiausių kylančių Holivudo talentų vadinamas 27-erių britas didingame filme „Pompėja“ įkūnijo ryžtingą ir kliūčių nepaisantį vaikiną Mailo. Romos imperijos brangakmenyje, klęstinčioje Pompėjoje, besirutuliojanti istorija nepagailės įdomių detalių – netruks tunikomis pasipuošusių dailių romėnų ir romėnių, autentiškų jų gyvenimo vaizdų, o kruvinų kovų akimirkos tiesiog stingdys kvapą.

K.Haringtono mylimąją Kasiją „Pompėjoje“ suvaidino 25-erių Australijos aktorė Emily Browning, kuri be aktorystės taip pat aktyviai koncertuoja ir dirba modeliu. Dramatiškai jaunuolių meilei istoriniame mieste iškils daugybė kliūčių – Mailo dėl savo laisvės teks įveikti stipriausius priešininkus, o jo mylimosios ranka jau pažadėta korumpuotam senatoriui. Juostos kulminacija taps čia pat bundantis nepažabojamas ugnikalnis Vezuvijus, kuris parodys parsidavusių ir pagundų vedinų žmonių menkumą bei negailestingai plėš paskutines įsimylėjėlių minutes drauge.

Įdomu tai, kad istorinis epas „Pompėja“, buvo kuriamas remiantis istorinėmis žiniomis ir archeologų radiniais. Prieš filmavimų pradžią speciali grupė net šešerius metus tyrė Pompėjos katastrofos, kai visas miestas buvo palaidotas po pelenais, istoriją. Legendinio miesto, kuris istoriškai buvo dabartinės Italijos teritorijoje, vaizdai talentingų scenografų buvo atkurti Kanadoje, Toronte, praėjusių metų pavasarį ir vasarą. Kinomanams gerų įspūdžių garantu turėtų tapti ir tai, kad filmo režisieriumi tapo „Absoliutaus blogio“ kūrėjas Paulas W.S. Andersonas.

Kruvinos gladiatorių kovos, paperkamas teisingumas bei prieš stichiją ir žmogaus galią kovojanti meilė filme „Pompėja“ Lietuvos kino teatruose žiūrovų lauks jau nuo vasario 21 dienos.

2014-02-12, Clinic 212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 33 asmenys:
Bill Nunn (65 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės