kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Eglutės 3

Aktoriai:
  Sergey Svetlakov
  Ivan Urgant

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Populiarieji rusų komikai I.Urgantas ir S.Svetlakovas sugrįžta pašėlusioje komedijoje „Eglutės 3“

Kartu šilčiau“ – su tokiu šūkiu į Lietuvos kino teatrus gruodžio 27 dieną atkeliaus populiarios rusų naujametinės komedijos „Eglutės“ tęsinys. Jau trečiojoje nuotaikingos istorijos dalyje žiūrovai išvys mylimus herojus Borią (akt. Ivanas Urgantas) ir Ženią (akt. Sergejus Svetlakovas) po dvejų metų, kai abu jie jau sukūrę šeimas ir susilaukę sūnų. Tačiau bičiuliams laukiant Naujųjų, kaip ir įprasta, netrūksta nuotykių bei išbandymų ir jei šie nebus įveikti, šventė gali apskritai neįvykti.

Filme „Eglutės 3“ žiūrovai išvys net keletą Naujųjų metų išvakarėse besirutuliojančių istorijų. Vieni mažąsias atžalas prižiūrėti likę Boria ir Ženia ketina tiesiog paruošti stalą ir namus šeimos šventei, tačiau pasiruošimai vyksta tikrų tikriausiu beprotnamiu. Ką jau kalbėti apie tai, kad vyrų laukia apsilankymas psichiatrijos ligoninėje.

O kažkur kitur tuo pat metu ne pagal amžių brandi mergaitė vardu Nastia mėgina kovoti už tai, kad nebūtų išskirti du įsimylėjėliai šunys. Ji pasiryžusi bet kam, kad sukliudytų neteisybei ir sustabdytų tėvus, nesuprantančius jautrios gyvūnų meilės.

Dar vienoje siužeto linijoje ekstremaliausiose gyvenimo lenktynėse susirungs slidininkas ir snieglentininkas, o profesorius iš Jekaterinburgo, mylintis daugybę moterų, rizikuos dėl šios savo savybės Naujuosius metus sutikti vienas, tik su meškere rankose.

Laikrodžiams mušant naujametį vidurnaktį jau pažįstamus ir naujus herojus komedijoje „Eglutės 3“ sujungs „Gerumo bumerangas“. Kaip jis veikia, išvysite pamatę filmą, tačiau juostos kūrėjai užtikrina – jei padėsime vieni kitiems, kiekvienas gali rasti išeitį net iš padėties, kur jos, atrodytų, nėra.

„Eglutės“ yra viena sėkmingiausių rusiško kino frančizių. Pirmasis filmas, pasirodęs 2010-ųjų gruodį, tapo Rusijos kino industrijos lyderiu ir surinko įspūdingą 24 mln. JAV dolerių sumą, komediją pamatė 4 mln. žmonių. Po metų pasirodžiusi antroji „Eglučių“ dalis buvo dar sėkmingesnė – ji surinko 29 mln. JAV dolerių ir ją pamatė 5 mln. žmonių. Filmui „Eglutės 2“ pasiekus kino teatrus, buvo atliktos apklausos ir daugiau kaip 70 proc. žiūrovų tikino norintys pamatyti komedijos tęsinį.

Nuotaikingą, šventišką ir labai juokingą rusų naujametinę komediją „Eglutės 3“ Lietuvos žiūrovai išvysti galės jau nuo gruodžio 27 dienos.

2013-12-19, Clinic 212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Eugene Levy (72 m.)
Bill Pullman (65 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės