kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Woodie Harrelsonas sumiksavo tekilą ir vaikiškus filmus

Woodie Harrelsonas, komedijos „Kalakutai: atgal į ateitį“ (Free Birds) pristatyme Holivude, vykusiame prieš porą savaičių, pasirodė stipriai pagiriotas. Taip stipriai, kad, pasak paties aktoriaus – „vos laikėsi ant kojų“.

Visai šeimai skirtoje nuotykių animacijoje Harrelsonas įgarsino vieną pagrindinių personažų – kalakutą Džeiką. Matyt, turėdamas patirties, kad filmukų pristatymo vakarėliuose nebūna taip linksma kaip vaidybinių filmų dūzgėse, „Septynių psichopatų“ žvaigždė švęsti pradėjo išvakarėse.

Kaip pats prisipažino, į premjerą jis atvyko miegojęs vos tris su puse valandos: „visą naktį prieš tai gėriau tekilą ir žaidžiau bilijardą su savo broliu, kuris šiuo metu turi gana rimtų bėdų“, sakė jis tiesioginėje Jimmy Kimmelio laidoje. Pristatymo metu aktorius Owenas Wilsonas, kuris animaciniame filme įgarsino kitą kalakutą, be pozavimo ir interviu davimo turėjo ir papildomo darbo – prilaikyti pavargusį Harrelsoną.

Penkiasdešimt dviejų metų aktorius, dažnai gaunantis gerokai trenktus, į stikliuką nespjaunančių personažų vaidmenis, šįkart sumiksavo du, vienas prie kito nederančius dalykus – tekilą ir vaikiškus filmus.

Dar 1996-aisiais Herrelsonas buvo areštuotas po to, kai pasodino keturias simbolines pluoštinių kanapių sėklas. Tuomet jis ragino įteisinti šių augalų auginimą. Kas galėtų paneigti, kad „Kalakutų“ garsinimo metu aktorius nesusisukdavo ir ko nors ne visai legalaus, jo personažas išėjo visiškai nučiuožęs.

Vienaip ar kitaip, „Kalakutų“ prodiuseriai tikina, kad dirbdamas Harrelsonas visada būdavo blaivutėlis, todėl jo įgarsinto kalakuto inteligencija dėl aktoriaus meilės tekilai nenukentėjo.

Gruodžio 13 dieną dubliuota lietuviškai 3D animacija „Kalakutai: atgal į ateitį“ pasirodys ir mūsų kinuose. Žinomi lietuvių aktoriai jau dirba prie kalakutų kelionės laike įgarsinimo. Įrašų studijoje lietuvaičiai visada pasirodo nusiskutę ir su kaklaraiščiais, todėl didelių išsišokimų tikėtis neverta. Nors... Kas galėtų paneigti?..

2013-10-24, Garsų pasaulio įrašai
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:
Tom Everett (70 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės