kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Kaliniai

Aktoriai:
  Hugh Jackman
  Jake Gyllenhaal

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Hughas Jackmanas ir Jake’as Gyllenhaalas kriminaliniame trileryje „Kaliniai“ grumsis su vaikų grobėjais

Tamsus, įtemptas kriminalinis veiksmo trileris „Kaliniai“ (angl. „Prisoners“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Hughas Jackmanas ir Jake’as Gyllenhaalas į Lietuvą atkeliaus rugsėjo 20 dieną. Dramatiška juosta, kuri jau dabar minima tarp būsimų „Oskarų“ nominantų, papasakos apie tėvų skausmą praradus vaikus ir desperatiškus mėginimus juos susigrąžinti.

Kanadiečių režisieriaus Deniso Villeneuve’o sukurto trilerio žiūrovų laukia intensyvūs išgyvenimai – bejėgiškumas, pyktis, ryžtas ir viltis lydės viso filmo metu. Filmo „Kaliniai“ centre atsiduria tėvas, medžiotojas ir išgyvenimo meistras Keleris Doveris (akt. H.Jackmanas). Kai jo 6-metė dukra Anna dingsta, o policijos pajėgos, vadovaujamos detektyvo Lokio (akt. J.Gyllenhaalas) priverstos paleisti vienintelį įtariamąjį, Keleris praranda tikėjimą teisingumu ir nutaria pagrobėjų ieškoti pats. Beviltiškumo apakintas vyras žengia tamsiu keliu, iš kurio jis gali nė nesugrįžti.

Filme „Kaliniai“ taip pat pasirodo žinomi aktoriai Terrence’as Howardas, Viola Davis, Paul Dano, Maria Bello ir Melissa Leo.

Tarptautiniuose kino festivaliuose jau rodyta juosta kol kas sulaukė tik itin palankių kritikų vertinimų, o portale Metacritic.com ji turi labai aukštą – 95 iš 100 įvertinimą.

Kaip rašė 100-ą balų skyręs „The Hollywood Reporter“ apžvalgininkas Stephenas Farberis, „Kaliniai“ nėra lengvai žiūrimas filmas, tačiau prie jo dirbo tiek talentų, kad pamačius šią juostą jos neįmanoma lengvai pamiršti. „Sunki ir skausminga tema yra paremta puikia vaidyba ir meistrišku operatoriaus bei su šiuo filmu Holivude debiutuojančio režisieriaus darbu. Scenarijus nenuspėjamas, o H.Jackmanas atliko vieną stipriausių rolių per savo karjerą“, – rašė jis.

Širdį veriančio ir dramatiško filmo „Kaliniai“, kuriame svarbi bus kiekviena sekundė, premjera Lietuvoje įvyks jau rugsėjo 20 dieną.

2013-09-05, Clinic 212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 54 asmenys:
Willem Dafoe (63 m.)
Selena Gomez (26 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės