kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Hobitas: Smogo dykynė

Aktoriai:
  Orlando Bloom

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Naujajame filmo „Hobitas: Smogo dykynė“ anonse – Legolaso sugrįžimas ir žvilgsnis į gigantišką slibiną

Britų rašytojo Johno Ronaldo Reuelio Tolkieno ir režisieriaus Peterio Jacksono kūrybos gerbėjai sulaukė gerų žinių – pristatytas naujojo filmo „Hobitas: Smogo dykynė“ (angl. „The Hobbit: The Desolation of Smaug“) anonsas. Šioje juostoje hobitas Bilbas Beginsas drauge su Gendalfu ir nykštukais tęs nelengvą kelionę į slibino Smogo rūmus, kur jie mėgins atkovoti atimtus namus ir pavogtas brangenybes.

Gerbėjų džiaugsmui anonse pagaliau pristatytas ir grėsmingasis Smogas – gigantiškas slibinas, saugojantis aukso kalnus. Pirmoji hobito nuotykių dalis, filmas „Hobitas: nelaukta kelionė“ baigėsi kadru, kuriame iš arti parodoma baisūno akis, tad smalsuoliai itin nekantravo pamatyti, kaip atrodys galingas drakonas. Dabar, matant sėlinantį ir iš baimės tirtantį Bilbą Beginsą galima įsivaizduoti milžinišką slibino dydį, jo akys dega tarsi ugnis, o nedidukas hobitas atrodo tarsi užkandis, kurį Smogas sukramsnotų vos tik panorėjęs. Tiesa, kol kas dar negalima išgirsti jo balso. Smogą įkūnija Anglijos aktorius Benedictas Cumberbatchas.

Tačiau Smogo rūmai – paskutinė hobito kelionės stotelė. Iki susidūriant su šiuo priešu Bilbui ir jo bendražygiams dar reikės įveikti gigantiškus vorus, klastingus spąstus, tamsius miškus, grumtis su orkais ir kitais pavojais.

Šįsyk filme netrūks ir elfų. Pirmąsyk „Hobito“ trilogijoje į ekranus sugrįžta iš „Žiedų valdovo“ filmų puikiai pažįstamas ryžtingasis Legolasas, kurį įkūnijo Orlando Bloomas. Drauge su juo į mūšį įsijungia žavinga elfė Taurielė. Ši herojė buvo sukurta specialiai „Hobito“ trilogijos filmams, ją vaidina aktorė Evangeline Lilly. Ji daugeliui bus matyta iš mistinio televizijos serialo „Dingę“ (angl. „Lost“).

Lietuvos kino teatrus įtraukiančios istorijos apie hobito ir jo bičiulių kelionę tęsinys pasieks gruodžio 13 dieną.

2013-06-12, Clinic 212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Billy Unger (23 m.)
Zak Orth (48 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės