kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Aktorius Willas Smithas: „Pramogų pasaulis vaikams – tarsi narkotikai“

Šiuo metu su sūnumi Jadenu aktyviai naująjį fantastinį filmą „Žemė – nauja pradžia“ (angl. „After Earth“) pristatantis aktorius Willas Smithas sulaukia itin daug klausimų apie jo šeimą, juk ne taip dažnai aktorių ir pramogų industrijos atstovų vaikai taip pat papuola į šį pasaulį. Žinomas vyras tikino, kad svarbiausia – suprasti vaikus, pasistengti juos apsaugoti nuo grėsmių, tačiau jokiu būdu nelaikyti savo nuosavybe.

Kadaise, 1988-aisiais, The Fresh Prince pasivadinęs W.Smithas drauge su bičiuliu DJ Jazzy Jeff įrašė dainą „Parents Just Don't Understand“ (liet. tėvai tiesiog nesupranta), tapusią hitu ir 1989-aisiais laimėjusią „Grammy“ apdovanojimą už geriausią repo pasirodymą. Dabar, būdamas 44-erių, W.Smithas teigia nuo tų laikų „smarkiai išaugęs“ ir patikėjęs, kad tėvai gali rasti bendrą kalbą su vaikais. Beje, visos trys jo atžalos – sūnus Trey iš pirmosios santuokos bei dukra Willow ir sūnus Jadenas, kurių jis susilaukė su dabartine žmona, aktore Jada Pinkett Smith, jau yra įsisukę į pramogų pasaulį.

„Didžiausia rizika ta, kad šis verslas yra labai emocingas, čia jausmai veikia beveik taip, kaip narkotikai. Jis ir vaikams – kaip narkotikas. Tad, kažkuria prasme, patys supažindinome vaikus su narkotikais. Todėl mano ir Jados svarbiausias tikslas išlaikyti vaikus susikoncentravusius į tikrus dalykus, į tai, ką jie daro. Mes nesifilmuojame filmuose dėl savo ego. Filmai kuriami tam, kad žmonėms perduotume informaciją, suteiktume džiaugsmą“, – „The Huffington Post“ kalbėjo W.Smithas.

Aktorius su sūnumi Jadenu pirmąsyk kartu pasirodė 2006-ųjų filme „Ieškantys laimės“, o 2010-aisiais W.Smithas prodiusavo filmą „Karatė vaikis“, kuriame jo sūnus vaidino drauge su Jackie Chanu ir atliko pagrindinį vaidmenį. W.Smitho dukra Willow, kuriai dabar 12-a, pasirodė dviejuose filmuose, tačiau dabar daugiau dėmesio skiria muzikai. Po proveržio į poppasaulį su hitu „Whip My Hair“ prieš trejus metus, jaunoji dainininkė nebe taip dažnai pasirodo viešumoje, tačiau tebekuria ir tebetalpina dainas internete. Vyriausias W.Smitho sūnus, 20-metis Trey ėmėsi didžėjaus darbo ir internete dalijasi savo kuriama elektronine šokių muzika bei miksais.

Pats W.Smithas nemano suklydęs leidęs vaikams anksti žengti į pramogų industriją. „Aš išaugau būdamas šeimos versle. Jie irgi, taip mūsų šeima bendrauja, taip mes susiję. Mano mintyse esu medžiotojas ir mokau sūnų medžioti. Kaip galiu jį mokyti kitaip nei pasiimdamas su savimi? Tačiau mudu su Jada stengiamės nebūti savininkiški, mes turime tik padėti vaikams susikurti savo gyvenimus, jie ne mūsų nuosavybė. Mano sūnus žino, kad panorėjęs būti klasikiniu pianistu galėtų tą daryti“, – teigė žinomas aktorius.

Beje, šią savaitę jaunasis Jadenas nustebino gerbėjus į pasimatymą su savo mergina, 15-mete Kim Kardashian sese Kylie Jenner atėjęs vilkėdamas Geležinio žmogaus kostiumą. Jų nuotraukas pamatyti galite čia: www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2333035/

Pagal fantastinės juostos „Žemė – nauja pradžia“ siužetą žmonija, praėjus tūkstantmečiui po to, kai Žemė tapo jai nesvetinga, gyvena naujoje planetoje Nova Prime, kurioje buvo įsteigtos specialiosios gynybinės Reindžerių pajėgos. Jų generolas Caiferis Reidžas (akt. W.Smithas) grįžta namo po ilgalaikės misijos. Čia jo laukia ne tik žmona, bet ir ūgtelėjęs 13-metis sūnus Kitai (akt. J.Smithas). Maištingas jaunuolis širdyje trokšta būti toks, kaip tėvas, tačiau jų santykiai šalti. Norėdamas suartėti su sūnumi generolas pasiima sūnų į misiją Žemėje. Tačiau jų erdvėlaivis sudūžta kartu su kitais įgulos nariais. Jie lieka dviese kovoti prieš planetą.

Išbandymų kupina kelionė, kurios metu tėvui ir sūnui teks nugalėti baimes ir parodyti dvasios stiprybę, filme „Žemė – nauja pradžia“ Lietuvos kino teatrus pasieks birželio 7 dieną.

2013-05-31, Clinic 212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 28 asmenys:
Tom Everett (70 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės