kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

„Greiti ir įsiutę“ žvaigždė Michelle Rodriguez traukiasi iš kino

Michelle Rodriguez – viena nedaugelio kino pramonės žvaigždžių, kuri, nepaisant charakterio ypatybių bei moterį nuolat lydinčių skandalų išlieka mylima gerbėjų ir vertinama kino pramonės atstovų. Prisipažinimas esant biseksualiai, girtavimai, nuolatinės muštynės ir riebiais keiksmais spindintis žodynas šios moters populiarumui, regis, neturi jokios įtakos. Tačiau, panašu, jog nepaisydama gerbėjų meilės moteris yra tvirtai pasiryžusi palikti kino pramonę bei apie tai informavo Lotynų Amerikos šalių rinkai skirtą žurnalą „Cosmopolitan“.

Šiemet pristatysianti filmus „Greiti ir įsiutę 6“ bei „Machete Kills“, o taip pat liepą kibsianti į septintosios filmo „Greiti ir įsiutę“ dalies filmavimus moteris pasiryžusi padėti tašką savo karjeroje. M. Rodriguez teigia norinti padaryti neribotos trukmės karjeros pertrauką bei parašyti literatūros šedevrą.

„Jau senokai norėjau atsisveikinti, tačiau buvau priversta to, vardan ko atėjau į kino pramonę laukti net 13 metų, tačiau šiandien esu tam pasiruošusi. Atsisveikinsiu su visais ir leisiuos į kalnus“, - teigė apie atsiskyrėlišką gyvenimo būdą ir pabėgimą nuo visuomenės svajojanti aktorė, nebijojusi prisipažinti, jog ieško širdies draugo.

„Tačiau manęs nedomina metroseksualai, savo nagus prižiūrantys kruopščiau negu aš. Man patinka brutalūs, tikri vyrai, tačiau tokio per aštuonerius gyvenimo metus Los Andžele aš vis dar neradau“, - apie bręstančius gyvenimo pokyčius atviravo M. Rodriguez, vieną paskutinių savo vaidmenų atlikusi filme „Greiti ir įsiutę 6“.

Šįkart juostos veiksmas persirita per vandenyną ir atbilda į Europą, kur Dominykas (akt. Vin Diesel) ir Brajenas (akt. Paul Walker), kartu su agentu Hobsu (akt. Dwayne Johnson) gaudys pavojingą lenktynininkų grupuotę, kurioje, kaip paaiškėja, dirba jų kolegė, kuri visų žiniomis buvo mirusi. Sandėrio sėkmei užtikrinti ant kortos pastatytas Domo ir Brajeno likimas – Hobsas teigia, jog įvykdžius užduotį jų pavardės bus pašalintos iš visų teisėsaugos institucijų, gaudančių nusikaltėlius. Tačiau ar vyrai sutiks ryžtis tokiai avantiūrai? Juk šįkart ant kortos pastatyta pernelyg daug, o netrukus išaiškėję faktai vyrų širdyse pasėja dar daugiau abejonių...

Įspūdingų kovų scenų, specialiųjų efektų, karštų merginų ir žadą atimančių automobilių prisodrintas filmas „Greiti ir įsiutę 6“ į Lietuvos kino ekranus visu greičiu įsivers jau gegužės 24 dieną.

2013-05-22, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 42 asmenys:
Celia Weston (67 m.)
Ted Raimi (53 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės