kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

J. J. Abramsas: „Aktorius Benedictas Cumberbatchas - neįtikėtinas“

Artėjant filmo „Žvaigždžių kelias. Tolyn į tamsą“ premjerai, režisierius J. J. Abramsas atleido jo projektus supančių paslapties šydų vadeles, tad pamažu aiškėja vis daugiau su pagrindiniu filmo piktadariu, įkūnijamu aktoriaus Benedicto Cumberbatcho, susijusių detalių. Kaip teigia vyras, filmo aktorių atrankai skirtą vaizdo medžiagą jis nufilmavo iPhone telefonu, tupėdamas savo draugo virtuvės kampe. Antrąją 2012 metų dieną jam paskambino J. J. Abramsas ir paklausė ar šis nesutiktų „atvykti į filmavimo aikštelę ir kiek pavaidinti“. Būtent taip režisierius aktoriui pranešė gavus vieną pagrindinių filmo „Žvaigždžių kelias. Tolyn į tamsą“ vaidmenų.

J. J. Abramso teigimu, B. Cumberbatchas – „tiesiog neįtikėtinas. Tai velniškai talentingas vyrukas, puikiai atrodantis prieš kino kamerą. Jis visa galva atsidavęs darbui, puikiai perpranta menkiausias vaidmens subtilybes, pasižymi dideliu potencialu ir tiesiog jaučia būsimo filmo atmosferą“, - pagyrų britų aktoriui negailėjo režisierius.

Tačiau, nepaisant J. J. Abramso liaupsių „Žvaigždžių kelio“ naujokui, B. Cumberbatcho pavardė nefigūravo tarp pirmųjų kandidatų atlikti pagrindinį filmo antagonistą. Filmo kūrėjai vylėsi, jog atlikti šį vaidmenį sutiks aktorius Benicio del Toro, tačiau koją jam pakišo jo paties šlovė. „Turėjome kelis variantus šiam vaidmeniui“, - prisipažįsta prodiuseris Bryanas Burkas.

„Benicio kandidatūra mums labai patiko, tačiau problema slypėjo tame, jog jis yra pernelyg žinomas. Kuomet kūrėme pirmąjį „Žvaigždžių kelio“ filmą, jame vaidino visuomenėje nežinomi aktoriai, tad žiūrovai galėjo nesunkiai susieti juos su jų personažais. Šįkart mes negalėjome vaidmens pasiūlyti Melui Gibsonui, kadangi žiūrovas dėmesį skirtų ne jo įkūnijamam herojui, o aktoriui kaip asmenybei. B. Cumberbatchas puikiai atitiko nebuvimo visuomenėje lengvai atpažįstamu veidu kriterijų, kadangi, nors ir yra žinomu serialo „Šerlokas“ dėka, jo populiarumas tik auga. Be to, „Žvaigždžių kelias. Tolyn į tamsą“ taps pirmuoju stambaus kalibro studijiniu filmu, kuriame jis atliks pagrindinį vaidmenį“, - aktoriaus pasirinkimo motyvą paaiškino filmo prodiuseris, pridurdamas, jog jau kitąmet apie B. Cumberbatchą žinos net ir pernelyg kinu nesidomintys planetos gyventojai.

Jau netrukus Lietuvoje startuosiantį filmą „Žvaigždžių kelias. Tolyn į tamsą“ režisierius J. J. Abramsas vadina filmu „apie viltį, meilę, romantiką ir susidūrimą su kai kuo siaubingu, išsigelbėjimas iš kurio gniaužtų slypi šeimyniniuose saituose“. Naujausią garsiosios „Žvaigždžių kelio“ frančizės vaisių Lietuvis kino žiūrovai galės išvysti jau gegužės 17 dieną.

2013-05-13, Forum Cinemas
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Peta Wilson (48 m.)
Delroy Lindo (66 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės