kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Transo būsena

Aktoriai:
  James McAvoy
  Rosario Dawson

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Išbandymai filmavimo aikštelėje – fiziniai kankinimai ir prievolė vaikščioti nuogai

Vaidmuo įtempto siužeto trileryje „Transo būsena“ aktoriui James McAvoy tapo rimtu iššūkiu. Juostos filmavimo aikštelėje savo kailiu išbandęs žiaurius kankinimus, aktorius po patirtų išgyvenimų negalėjo atsigauti dar kelias dienas.

Škotų kilmės kino žvaigždė kartu su kolegomis Rosario Dawson ir Vincetu Casseliu atlieka pagrindinius vaidmenis naujame „Oskaro“ laureato režisieriaus Danny Boyle filme „Transo būsena“ („Trance“, 2013).

Nors filmuojantis ankstesniuose filmuose J. McAvoy teko dalyvauti ir nuožmiose muštynėse, ir kruvinuose susišaudymuose, pasak aktoriaus, šįkart, pirmą kartą karjeroje, po suvaidintos kankinimų scenos jis jautėsi itin prislėgtas.

„Kankinimų scena filme mane išties paveikė. Dažniausiai aš visiškai atsiriboju nuo savo personažų išgyvenimų, man netgi patinka būti ištepliotam dirbtiniu krauju, ar kai grimo meistrai mano veidą „išpuošia“ randais, tačiau šįkart viskas buvo kitaip, – pasakojo J. McAvoy. – Slogios nuotaikos manęs nepaliko net kelios dienos po šios scenos filmavimo.“

Kokius siaubingus kankinimus teko patirti jam ir jo vaidinam personažui aktorius neatskleidžia, kad nesugadintų netikėtumo įspūdžio filmo žiūrovams. Tačiau J. McAvoy ne vienintelis aktorius, kuriam „Transo būsena“ filmavimo aikštelė tapo iššūkiu.

Išbandymai joje laukė ir aktorės Rosario Dawson. 33 metų aktorė iki šiol su didžiausiu jauduliu prisimena scenas, kuriose jai teko filmuotis visiškai nuogai.

„Baisiausia akimirka buvo, kai visiškai nuoga turėjau vaikščioti prieš daugybę filmavimo kamerų ir komandos narių. Galvoje vis sukosi kvailiausios mintys, pavyzdžiui, ar turėčiau judėti lėčiau ar greičiau, arba, ar eidama turėčiau labiau linguoti klubais. Siaubingai jaudinausi – juk nėra natūralu visiškai nuogai vaikštinėti prieš minią žmonių, – dabar jau su šypsena veide įspūdžius iš filmavimo aikštelės prisimena aktorė. – Žinoma, visi stengėsi būti labai malonūs, o J. McAvoy filmavęsis toje pačioje scenoje, užuot žiūrėjęs man į krūtis, žvilgsnį netgi nusukdavo į mano pečius arba į sieną už manęs.“

Išbandymų aktoriams nepagailėjusi juosta „Transo būsena“ pasakoja intriguojančią vertingo meno kūrinio paieškos istoriją. Paslapčių, aistros ir pavojų kupinas trileris Lietuvos kino teatrus pasieks jau balandžio 19 d.

2013-04-03, Theatrical Film Distribution
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 45 asmenys:
Romain Duris (44 m.)
Andrei Panin (56 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės