kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Willas ir Jadenas Smithai filme „Žemė – nauja pradžia“ grumsis su apleista planeta

Neįtikėtinai sėkmingą duetą 2006-ųjų filme „Ieškantys laimės“ (angl. „The Pursuit of Happyness“) pademonstravęs aktorius Willas Smithas su sūnumi Jadenu sugrįžta drauge į kino ekranus filme „Žemė – nauja pradžia“ (angl. „After Earth“). Naujojoje juostoje jų herojų lauks išbandymų kupina kelionė, kurios metu jie turės nugalėti baimes ir parodyti dvasios stiprybę.

Filmų „Šeštasis pojūtis“ ir „Nepalaužiamasis“ su Bruce‘u Willisu režisieriaus M. Night‘o Shyamalan‘o naujojoje juostoje „Žemė – nauja pradžia“ žiūrovai nusikels tūkstantį metų į ateitį. Dėl Žemėje vykusių kataklizmų žmonija buvo priversta gelbėtis ir palikti nesvetinga tapusią planetą. Čia viršų paėmė naujos, genetiškai pakitusios gyvybės formos, o augalai, gyvūnai ir vabzdžiai išvystė kraupią gynybinę funkciją, kurios tikslas – visais įmanomais būdais naikinti žmonių rasę.

Išlikusiųjų žmonių naujieji namai – planeta Nova Prime, kurioje buvo įsteigti specialiosios gynybinės Reindžerių pajėgos. Jų generolas Caiferis Reidžas (akt. W.Smithas) grįžta namo, pas šeimą, po ilgalaikės misijos. Čia jo laukia ne tik žmona, bet ir ūgtelėjęs 13-metis sūnus Kitai (akt. J.Smithas). Maištingas jaunuolis kone bebaimis, tačiau tėvas nepatenkintas jo neapgalvotu elgesiu ir neatsargumu. Norėdamas sutvirtinti jųdviejų santykius ir atrasti nutrūkusį ryšį generolas pasiima sūnų į misiją Žemėje.

Tačiau planuota treniruote virsta kova dėl išlikimo, mat komandos laivą sumaitoja asterodai. Erdvėlaivis nukrenta, įgula žūsta, o vieninteliai likę gyvieji – tėvas ir sūnus. 44-erių W.Smitho herojus sunkiai sužeistas, o jaunajam Kitai tenka pasikliaujant tik tėvo nurodymais ir savo intuicija. Vaikino užduotis – keliauti per grėsmingus miškus ir lygumas, kad galėtų pasiūsti signalą į Novą Prime ir išsigelbėti. 14-mečio Jadeno herojus visuomet svajojo tapti kariu, kaip ir jo tėvas. Katastrofa – jo proga įrodyti, kad jis yra vertas, kad generolas juo didžiuotųsi.

Kaip pranešė Hollywoodreporter.com, kvapą gniaužiančiame mokslinės fantastikos filme netrūksta veiksmo ir netikėtų siužeto posūkių, o Willo ir Jadeno Smithų vaidybą stebėti – vienas malonumas. Lietuvą juosta „Žemė – nauja pradžia“ pasieks birželio 7 dieną.

2013-03-21, Clinic 212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 33 asmenys:
Zac Efron (31 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės