kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 

Filmai:
  Paskutinė tvirtovė

Režisieriai:
  Jee-woon Kim

Aktoriai:
  Arnold Schwarzenegger

 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Žmogus-uola Arnoldas Schwarzeneggeris sugrįžta papurtyti blogiukų filme „Paskutinė tvirtovė“

Garsusis, neprilygstamas veiksmo filmų aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris sugrįžta į didžiuosius ekranus. Jau mažiau kaip po mėnesio Lietuvos publika išvys jį naujajame filme „Paskutinė tvirtovė“ (angl. „The Last Stand“), kur jis pakraus malkų blogiukams kaip senais gerais laikais.

Įtemptą veiksmo filmą „Paskutinė tvirtovė“ režisavo populiarus Pietų Korėjos režisierius Kim Ji-woonas. Šioje juostoje A.Schwarzeneggeris atlieka pirmąjį pagrindinį vaidmenį po to, kai jis pasirodė 2003-ųjų filme „Terminatorius 3: Mašinų prisikėlimas“.

65-erių A.Schwarzeneggeriui vikrumo ir puikios fizinės formos galėtų pavydėti ir dvidešimčia metų jaunesnis vyras. Net būdamas Kalifornijos gubernatoriumi aktorius nepamiršo rūpintis sveikata ir išlaikė tvirtą žmogaus-uolos stotą.

Iš filmo „Paskutinė tvirtovė“ anonso matyti, kad žiūrovų laukia pagal geriausias veiksmo filmo tradicijas sukurta juosta, kurioje netrūks aktorių sąmojo, ginklų, pašėlusių gaudynių, greitų automobilių ir, žinoma, nusikaltėlių ir teisingumo tarnų akistatų.

Filme A.Schwarzeneggeris vaidina nedidelio Amerikos ir Meksikos pasienyje esančio miestelio šerifą Rėjų Ovensą. Į šį tolimą kampelį Los Andželo policininku dirbęs vyras pateko dėl skaudžios nelaimės – po nepavykusios operacijos ne tik palūžo jo dvasia, bet ir buvo suluošintas jo partneris. Tačiau šerifo ramybė pasibaigia, kai nuo FTB neįtikėtinai pasprunka liūdnai pagarsėjęs narkotikų baronas.

„Paskutinės tvirtovės“ žiūrovai galės mėgautis adrenalino bangomis matydami, kaip piktadarys skrodžia Ameriką įsitaisęs įspūdingame automobilyje, galinčiame išvystyti daugiau kaip 320 km/h greitį. Nedidukas Rėjaus Ovenso prižiūrimas Summerton Junction miestelis taps tikru karščiausių įvykių centru. A.Schwarzeneggeris turės susiremti su nusikaltėliais, nes jo miestelis – paskutinioji vieta, kur galima pagauti bėglį ir įvykdyti teisingumą.

Naujojo, įtempto veiksmo filmo „Paskutinė tvirtovė“ su neprilygstamuoju Arnoldu Schwarzeneggerio premjera Lietuvoje įvyks sausio 18 dieną.

2012-12-20, Clinic 212
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 39 asmenys:
Meg Ryan (I) (57 m.)
Jodie Foster (56 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės