kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Pierce'as Brosnanas: „Džeimsas Bondas mane persekios visą likusį gyvenimą“

Aktorius Pierce'as Brosnanas net keturis kartus vaidinęs kultinį 007 agentą Džeimsą Bondą, iki šiol niekaip negali pabėgti nuo buvusio vaidmens ir nuolat sulaukia smalsių žurnalistų klausimų apie šį personažą. Ypač dabar – artėjant naujos Bondo dalies premjerai.

Net ir neseniai lankydamasis Venecijos kino festivalyje, į kurį atvyko pristatyti naujausio savo filmo – romantiškos komedijos „Meilė yra viskas, ko reikia“ (ši juosta Lietuvos kino teatruose bus rodoma jau nuo šio savaitgalio), jis ir vėl buvo paklaustas ar nesiilgi Džeimso Bondo.

Mandagus ir taktiškas aktorius neišsidavė, kad tokie klausimai jam jau įgrisę iki gyvo kaulo ir mandagiai atsidusęs prasitarė suprantantis, kad Džeimsas Bondas jį persekios visą likusį gyvenimą.

„Vaidinu nuo aštuoniolikos metų ir ar būčiau gavęs Bondo vaidmenį, ar ne – vis tiek būčiau buvęs aktoriumi. Taip, Bondo vaidmuo man buvo didžiulė dovana ir patirtis, bet su visa pagarba jam, turiu pasakyti, kad man tai tebuvo tik vienas eilinių vaidmenų karjeroje,“ – žurnalistams pasakojo P. Brosnanas.

Naujajame filme „Meilė yra viskas, ko reikia“ P. Brosnanas vaidina vyrą, kuris pamilsta vėžiu sergančią moterį, tačiau saulėtoje Italijoje susuktas filmas – ne liūdnas, o kupinas šviesos ir pokštų. Paklaustas ar vaidmuo romantinėje komedijoje yra bandymas pabėgti nuo Džeimso Bondo šleifo, aktorius atsakė: „Ne, nieko panašaus. Tiesiog šio filmo scenarijų pamilau vos jį perskaitęs. O dėl Džeimso Bondo – niekur neketinu bėgti. Suprantu, kad jis mane persekios visą likusį gyvenimą.“

Filmą „Meilė yra viskas, ko reikia“ Lietuvos kino teatrų žiūrovai pamatys jau nuo spalio 5 d.

2012-10-02, Incognito Films
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Peta Wilson (48 m.)
Delroy Lindo (66 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės