kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Pierce'as Brosnanas žavisi Roberto Pattinsono kantrybe

Pierce'as Brosnanas teigia, jog žavisi šiuolaikiniais jaunaisiais Holivudo aktoriais, kurie nepaisant milžiniško dėmesio, geba puikiai susitvarkyti su šlove.

Net keturis kartus super agentą Džeimsą Bondą įkūnijęs P. Brosnanas, kaip pavyzdį pateikia jaunąjį savo kolegą Robertą Pattisnoną. Jiedu kartu prieš kelis metus filmavosi viename filme. P. Brosnanas pasakoja, kad tuomet jį labiausiai stebino tai, kokie atkaklūs yra R. Pattinsono gerbėjai ir vaikino sugebėjimas atlaikyti jų spaudimą.

„Kai mes kartu filmavomės Niujorke, prie filmavimo aikštelės nuolat lūkuriuodavo keli šimtai žmonių. Daigiausiai paauglių merginų, – pasakoja P. Brosnanas. – Vos pasirodžius Robertui jos pradėdavo spiegti ir stengdavosi kuo arčiau prie jo priartėti. Žinau, kad Robertui nelengva atlaikyti tokį dėmesį, bet, manau, kad jis susitvarko puikiai ir kol kas viską kontroliuoja. Jis šaunuolis, nes tokiam dėmesiui atlaikyti reikia daug kantrybės.“

Tuo tarpu pats R. Pattinsonas ne sykį prisipažinęs, kad yra gana kuklus, o gerbėjų dėmesys jį verčia jaustis nejaukiai, teigia, kad būtent P. Brosnanas jam yra pavyzdys, kaip bendrauti su gerbėjais: „Kai su Pierce'u eidavome vakarieniauti, žinoma, kad visi jį atpažindavo ir nenuleisdavo akių. Ir žinote, ką jis darė? Jis prieidavo prie smalsuolių, maloniai pasisveikindavo ir prisistatydavo. Žmonės likdavo tokie apstulbę, kad palikdavo mus ramybėje! Ši taktika išties veiksminga. Deja, aš pats pernelyg nedrąsus, kad taip pasielgčiau. Aš greičiau jau palysčiau po stalu.“

P. Brosnanas teigia, kad išmokti bendrauti su gerbėjais jam pačiam prireikė nemažai laiko, tačiau dabar, kai jau sukaupta didžiulė patirtis kine, jis pagaliau nebesinervina gatvėje išgirdęs savo vardą, kurį itin dažnai tenka išgirsti po kiekvieno naujo filmo premjeros.

Būtent taip yra ir šiuo metu, nes kino teatruose pristatomas naujausias jo filmas – romantinė komedija „Meilė yra viskas, ko reikia“.

Tai šilta, linksma ir gyvenimiška istorija apie tai, kurioje dvi labai skirtingos šeimos susitinka kerinčiai gražioje ir tradicijomis bei senove dvelkiančioje Italijos viloje švęsti vestuvių. Po karšta Italijos saule užverda aistringi kivirčai, tačiau galiausiai visus nesklandumus vis tiek įveikia meilė. Nes tai viskas, ko mums iš tiesų reikia.

Filmą „Meilė yra viskas, ko reikia“ Lietuvos kino teatrų žiūrovai pamatys jau nuo spalio 5 d.

2012-09-26, Incognito Films
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Peta Wilson (48 m.)
Delroy Lindo (66 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės