kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Pierce'as Brosnanas nebenorėtų vaidinti Džeimso Bondo

Net keturis kartus super agentą Džeimsą Bondą įkūnijęs aktorius Pierce'as Brosnanas tikina, kad nesiilgi šio vaidmens ir net nebenorėtų dar kada nors jį vaidinti.

Džeimsą Bondą aktorius vaidino filmuose „Auksinė akis“, „Rytojus niekada nemiršta“, „Ir viso pasaulio negana“ ir „Pasveikink mirtį kitą dieną“, vėliau jį pakeitė britas Danielis Craigas. P. Brosnanas teigia, kad šis projektas jam iki šiol labai patinka, o laikus agento 007 filmavimo aikštelėje jis prisimena su didžiausiu džiaugsmu, tačiau daugiau vaidinti šio personažo nebenorėtų.

„Mėgavausi laikais, kai vaidinau Bondą, bet nesiilgiu nei jo, nei tų dienų, – pasakoja aktorius. – Neturiu jokio troškimo dar kada nors jį suvaidinti. Man daug labiau patinka tai, koks aktorius esu dabar.“

Ant pakabos pakabinęs Džeimso Bondo kostiumą, P. Brosnanas nesiilsėjo ir kasmet turėjo bent po porą naujų filmų projektų. Naujausias jo darbas – romantinėje komedijoje „Meilė yra viskas, ko reikia“.

Tai šilta, linksma ir gyvenimiška istorija apie tai, kad kai manai, kad viskas jau baigta, iš tiesų viskas tik prasideda. Filme dvi labai skirtingos šeimos susitinka kerinčiai gražioje ir tradicijomis bei senove dvelkiančioje Italijos viloje, kuri stūkso pačiame citrinmedžių giraitės viduryje.

Susitikimo tikslas – romantiškos vestuvės, kurių menkiausia detalė kruopščiai apgalvota ir suplanuota jau iš anksto. Žinoma, niekas nevyksta pagal planą. Po karšta Italijos saule užverda aistringi kivirčai, tačiau galiausiai visus nesklandumus vis tiek įveikia meilė. Nes tai viskas, ko mums iš tiesų reikia.

Filmą „Meilė yra viskas, ko reikia“ Lietuvos kino teatrų žiūrovai pamatys jau nuo spalio 5 d.

2012-09-18, Incognito Films
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 49 asmenys:
Peta Wilson (48 m.)
Delroy Lindo (66 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės