kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Jennifer Garner ir Benas Affleckas susituokė Karibų salose

Po kelių savaičių ar net mėnesių spėlionių ir gandų, "Drąsiaširdžio" pora Benas Affleckas ir Jennifer Garner vis dėl to susituokė. Ceremonija įvyko trečiadienį "Parrot Cay" viešbutyje Turkų ir Kaikų salose Karibų jūroje.

Apie vestuves nepranešama jokių detalių, bet žvaigždžių spaudos atstovai pagaliau patvirtino, jog "Elektros" žvaigždė J.Garner laukiąsi. Vakar susituokusi pora kūdikio turėtų susilaukti lapkritį.

Benas Affleckas ir Jennifer Garner 2003-aisiais kartu filmavosi juostoje "Drąsiaširdis", bet susitikinėto pradėjo tik 2004-aisiais, kuomet abu išsiskyrė su dabar jau buvusiais partneriais. J.Garner iki tol draugavo su serialo "Slaptoji agentė" žvaigžde Michaeliu Vartanu, o B.Affleckas palaikė romantiškus santykius su aktore ir dainininke Jennifer Lopez, su kuria netgi buvo susižadėję. Įdomu tai, jog abu "paliktieji" kartu vaidina liepos mėnesį Lietuvoje pasirodysiančiame filme "Ne anyta, o monstras".

Nors Jennifer Garner ir Benas Affleckas stengėsi savo santykius kuo labiau slėpti, vis dėl to balandžio mėnesį laikraščiai mirgėjo antraštėmis apie poros sužadėtuves, o gegužę pranešė apie Jennifer nėštumą.

Benui Affleckui tai yra pirmoji santuoka. Jennifer Garner jau buvo susituokusi su aktoriumi Scottu Foley, su kuriuo išsiskyrė 2003-aisiais.

2005-07-01, kinas.info
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 30 asmenys:
Jon Favreau (52 m.)
Joy Bryant (42 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės