kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Venecijos kino festivalyje viešintis Pierce'as Borsnanas prisiminė mirusią žmoną

Praėjusią savaitę prasidėjusiame 69-ajame Venecijos kino festivalyje įvykusioje išankstinėje filmo „Meilė yra viskas, ko reikia“ premjeroje dalyvavęs aktorius Pierce'as Brosnanas prisiminė nuo vėžio mirusią savo žmoną.

Romantinė komedija „Meilė yra viskas, ko reikia“ – tai šilta, linksma ir gyvenimiška istorija apie tai, kad kai manai, kad viskas jau baigta, iš tiesų viskas tik prasideda. Filmo siužete įpinta vėžiu sergančios moters istorija, o pagrindinį vyrišką vaidmenį juostoje atliekantis P. Brosnanas prisipažino, kad filmas jam itin artimas, nes prieš dvidešimt metų jis pats neteko žmonos – australų kilmės aktorė Cassandra Harris pralaimėjo ilgą kovą su klastinga liga.

„Filmo scenarijus mane labai įtraukė, nes pats turiu tokios gyvenimiškos patirties, – „Meilė yra viskas, ko reikia“ premjeroje Venecijos kino festivalyje atskleidė aktorius. – Dėl vėžio netekau savo žmonos, todėl žinau, ką tas skausmas reiškia.“

Po pirmosios žmonos mirties, užsigydęs netekties žaizdas, buvęs Džeimsas Bondas vedė amerikietę žurnalistę Keely Shaye. Jiedu jau daugiau nei dešimtmetį laikoma viena tvirčiausių Holivudo porų.

Juosta, kurioje P. Brosnanui teko prisiminti skaudžią praeitį, Lietuvos kino teatrų žiūrovai pamatys jau nuo spalio 5 d.

Filme dvi labai skirtingos šeimos susitinka kerinčiai gražioje ir tradicijomis bei senove dvelkiančioje Italijos viloje, kuri stūkso pačiame citrinmedžių giraitės viduryje. Susitikimo tikslas – romantiškos vestuvės, kurių menkiausia detalė kruopščiai apgalvota ir suplanuota jau iš anksto. Žinoma, niekas nevyksta pagal planą. Po karšta Italijos saule užverda aistringi kivirčai, tačiau galiausiai visus nesklandumus vis tiek įveikia meilė. Nes tai viskas, ko mums iš tiesų reikia.

2012-09-04, Incognito Films
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 38 asmenys:
Bill Nighy (69 m.)
Harry Eden (29 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės