kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

„Nesunaikinami 2“ vyrai – A.Schwarzeneggeris ir B.Willisas išsišaipė iš nuvalkiotų kino stereotipų

Holivudo superherojams automobilis – įvaizdžio dalis. Dažniausiai tai greitos ir didelės mašinos. Nuo „Ferrari“ iki „Hummer“. Štai Betmenas vairuoja neperšaunamą „betmobilį“, o Džeimso Bondo automobiliai ne tik stilingi ir seksualūs, jie dar ir šaudo raketomis, rieda po vandeniu ir atlieka aibę kitų triukų.

Tuo tarpu „Nesunaikinami 2“ kūrėjai nusprendė pasišaipyti iš superherojų automobilių: stipriausi iš stipriausių Nesunaikinami vyrai – Terminatorius Arnoldas Schwarzeneggeris ir „Kietas riešutėlis“ Bruce‘as Willisas filme rieda miniatiūriniu „Smart“ automobiliu. Rimti vyrai renkasi rimtas mašinas, ar ne?

Holivudo superfilmo „Nesunaikinami 2“ kūrėjai aiškino, kad tęsinys skirsis nuo pirmosios dalies – kūrinys bus šmaikštesnis, žiūrovai išvys daug pokštų ir sąmojų. Naujasis filmo „Nesunaikinami 2“ vaizdo klipas parodė, kad juoko iš tikrųjų bus į valias.

Štai Arnoldo Schwarzeneggerio veikėjas kaip nenugalimas Terminatorius viena ranka išplėšia automobilio duris: „Mano batas didesnis už šią mašiną“. Bruce‘o Williso veikėjas išspiria kitas mašinos duris: „Nušauk ką nors“.

Aiškiai abu aktoriai mėgaujasi vaidindami kartu. Ir nuolat vienas kitą pašiepia. Jau pirmame filme tarp jų prabėgo juoda katė, kuomet Bruce‘o Williso herojus pasišaipė, kad A.Schwarzeneggerio veikėjas turi psichologinių problemų, nes nori tapti prezidentu:Antroje dalyje jiedu tęsė panašius žaidimus.

Papuolęs į susišaudymą ir pajutęs, kad svyla padai, Trenčas (Arnoldas Schwarzeneggeris) išdidžiai ketino pasitraukti. „Aš dar grįšiu“, – pareiškė jis ir jau rengėsi nešti kudašių.

„Nusibodo. Jau ir taip per daug kartų žadėjai grįžti. Šį kartą aš grįšiu“, – atšauna Čurčas (Bruce‘as Willisas) ir pats sprunka, kiek įkabindamas.

„Nesunaikinami 2“ į Lietuvos kino teatrus atkeliaus rugpjūčio 24 dieną, o kol kas siūlome pasižiūrėti vaizdo klipą, kuriame Arnoldo Schwarzeneggerio ir Bruce‘o Williso herojai rieda „Smart“ automobiliu:

2012-08-13, Garsų pasaulio įrašai
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 48 asmenys:
Dan Byrd (I) (33 m.)
Ned Vaughn (54 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės