kinas.info
Filmų duomenų bazė Aktorių duomenų bazė Režisierių duomenų bazė
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Ieškoti kinas.info paieškoje Ieškoti svetainėje www.kinas.info su "Google"
Visų Lietuvoje rodomų filmų tikslus seansų laikas
Naujienos iš kino pasaulio
Artimiausių premjerų tvarkaraštis
KINAS.INFO bendradarbių filmų recenzijos
Naujausių DVD apžvalga
Geriausi filmai, aktoriai ir režisieriai
KINAS.INFO konkursuose laimėkite prizus!
Diskutuokite KINAS.INFO klube
 
 
 
 
Šiuo metu naujienų nėra..
  

Aktorei Roselyn Sanchez mieliau dirbti su kariais, nei lepiais Holivudo gražuoliais

Holivudo aktorė Roselyn Sanchez, filme „Nenugalimieji: narsos įstatymas“ įkūnijanti CŽV agentę, pasakoja, kad patirtis gauta filmuojantis šioje juostoje – neįkainojama, o didžiausią įspūdį gražuolei paliko darbas su JAV karinio jūrų laivyno kariais.

Filme „Nenugalimieji: narsos įstatymas“ vaidina ne tik profesionalūs kino aktoriai, tačiau ir karinio jūrų laivyno kariai - „jūrų ruoniai“. R. Sanchez tikina, kad iki tol niekur nesifilmavę vyrai jai paliko puikų įspūdį.

„Labiausiai mane stebino tai, kokie paprasti ir neišpuikę jie buvo, – apie aktoriais trumpam tapusius karius pasakojo R. Sanchez. – Jiems tai buvo nauja patirtis – filmuotis Holivudo filme, tačiau jie to visiškai nesureikšmino. Klusniai vykdė visas režisieriaus komandas, kantriai laukdavo savo eilės filmuotis, nesiskųsdavo net jei tas laukimas užtrūkdavo po 8 valandas ir net nereikalavo jiems parūpinti asmeninius namelius ant ratų, kuriuose aktoriai persirenginėja ir ilsisi. Jie buvo tikra atgaiva po darbų su lepiais Holivudo gražuoliukais!“

Nesumeluota JAV karinio jūrų laivyno „jūros ruonių“ kasdienybė filme „Nenugalimieji: narsos įstatymas“ atskleidžiama tokia, kokia yra iš tiesų. Visi juostos personažai sukurti remiantis realių karių prototipais, o filme rodomos taktikos išbandytos tikrose karinėse misijose. Stengiantis filmui suteikti kuo daugiau autentiškumo – tikri buvo net filmavime naudoti ginklai.

Filmo premjera Lietuvos kino teatruose jau birželio 15 d.

2012-06-06, Incognito Films
tpl/center/comments.tpltpl/center/comment.tpl
 
Vardas:
Slaptažodis:
prisiminkite mane
 
 
 
  
  1. 
 
169 107
  2. 
 
46 792
  3. 
 
24 870
  4. 
 
24 343
  5. 
 
21 493
Pelningiausių savaitgalio filmų TOP-20
 
Šiandien gimtadienius švenčia 41 asmenys:
Mako (I) (85 m.)
Nia Peeples (57 m.)Sužinokite daugiau apie KINAS.INFO projektą Susipažinkite su KINAS.INFO darbuotojais Dirbk kartu su KINAS.INFO Reklama KINAS.INFO portale KINAS.INFO kontaktai Privatumo sąlygos, apsiribojimas nuo teisinės atsakomybės